Уход за телом

Бігова доріжка в квартиру: за і проти

Кардіонавантаження допомагають підтримувати гарну фізичну форму й покращують здоров’я насамперед серця та судин. Біг — один із найдоступніших видів спорту, але не всі можуть налаштуватися на початок. Комусь заважає неспокійна ситуація в населеному пункті, хтось соромиться, в іншого не вистачає часу або немає спеціального взуття для пересування асфальтом. Зважаючи на ці обставини, люди задумуються про купівлю бігової доріжки. Про її переваги й недоліки в домашньому використанні далі й піде мова.

Плюси бігової доріжки у квартирі

Купувати цей пристрій варто, якщо у вас є хоча б 1,5х0,5 м вільного простору. Для людини зростом вище 170 см місця має бути ще більше, щоб заняття були ефективними. Ви відчуваєте такі переваги, якщо встановите бігові доріжки в Харкові у власній квартирі:

  • займаєтеся, коли вам зручно;
  • не витрачаєте час на дорогу до спортзалу;
  • не соромитеся, що хтось буде над вами насміхатися;
  • не мусите купувати гарну спортивну форму й термобілизну для вулиці, вистачить тільки кросівок із хорошою амортизацією;
  • світлофори й дорожній рух не збивають ваш темп;
  • під час заняття вмикаєте свою улюблену музику або фільм;
  • не залежите від поганої погоди (так, вже не буде приводу, щоб скасувати тренування через дощ, сніг або ожеледицю);
  • у разі повітряної тривоги швидко завершуєте заняття та переходите в безпечне місце.

Придбана бігова доріжка буде використовуватися тільки вашою сім’єю. Це означає, що вам більше не доведеться контактувати з поручнями, яких торкалося багато людей до вас. Також новий прилад не є зношеним: не скрипить, не хитається, правильно вимірює показники.

Сучасні бігові доріжки мають гарну систему амортизації, яка піклується про ваші суглоби й хребет. Під час тренування ви будете відстежувати свій пульс, темп, пройдену дистанцію. Можете навіть зберігати результати в пам’яті пристрою та кожного наступного разу удосконалювати показники. А якщо ви захочете після кардіонавантаження розслабити тіло й покращити його стан, зробіть собі масаж за допомогою спеціального пристрою. Широкий вибір приладів представлений на сайті Алло в Харкові.

Читай еще!  Силовые и аэробные тренировки: что выбрать?

Мінуси бігової доріжки у квартирі

Головний недолік стосується вашого гаманця — за раз потрібно витратити чималу суму, але це вклад на перспективу. Якщо придбати найдешевший пристрій, можна розчаруватися від домашніх тренувань. Другий момент — із часом у багатьох згасає ентузіазм. А коли людина ходить до спортзалу, вона там бачить інших, надихається та йде працювати над собою. Також тренер може вказати на помилки й дати корисні поради для покращення результатів.

Бігова доріжка займає чимало місця та часом перетворюється на вішак для одягу. Чи станеться це, залежить від вашої мотивації до фізичних вправ. Якщо згадані вище недоліки вас не лякають, можете сміливо купувати цей спортінвентар і займатись із задоволенням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *