Мода

Брендовий дитячий одяг в інтернет-магазині Пташеня

У холодну пору року набирають популярності такі елементи одягу, як рукавиці або рукавиці. Батьки задаються питанням, як правильно підібрати для дитини цей зимовий аксесуар, щоб було комфортно та тепло дитячим ручкам. Брендовий дитячий одяг оптом в Україні продається за чудовою ціною на сайті https://ptashenia.com.ua/.

Рукавиці для дітей повинні бути:

  • По віку;
  • відповідними за розміром;
  • безпечними;
  • якісними.

Для малюків завжди купують рукавиці, які пошиті без відділення для великого пальця. Так, дитині буде набагато тепліше, і батькам менше метушні з одяганням рукавичок. Тут важливо звернути увагу на гумку, яка утримує рукавичку на руці, вона не повинна бути дуже тугою. А ще краще, якщо такі рукавиці мають мотузку чи застібки на одязі, щоб уникнути їх втрати чи замерзання рук.

Звичайні рукавиці з відділом для великого пальця підійдуть старшим дітям. Вони завжди представлені у широкому асортименті. Для таких рукавичок теж дуже зручна буде тасьма чи мотузочка. І також потрібно звертати увагу на гумку, щоб вона не стягувала зап'ястя дитини.

Діти, особливо активні на прогулянках, вважають рукавиці незручними. На цей випадок можна придбати рукавички. Вони кожен палець перебуває окремо і вільно рухається. Для теплої зими це добрий варіант.

Дитячі мітенки, які закривають лише зап'ястя з частиною долоні та пальців, не для холодної погоди, а більше для краси. Підійдуть як варіант для маленьких модників і модниць, в не дуже холодну погоду восени чи навесні.

Такі рукавички, або рукавиці теплі, і приємні на дотик. Але мокрий сніг на них, скочується в грудочки. А частинки вовни від рукавиць легко пристають до шкіри та одягу, можуть потрапляти в рот чи очі і викликати роздратування.
Рукавиці ще виготовляють з акрилу, це не поганий матеріал, але не дуже теплий і теж може колотися.

Читай еще!  Как выбрать халат?

Шкіра. Зовсім не практичними будуть такі дитячі рукавички для прогулянок. Фліс. Такі рукавиці добре гріють руки. Але не підійдуть для вологої та брудної погоди (Поліестер, плащівка, поліамід, поліуретан).

Як би не лякали ці тканини, рукавиці з них не промокають і досить добре зігрівають. Підійдуть як для вологої погоди, так і для морозної.

З такої тканини зазвичай виготовляють дитячі краги. Це подовжені рукавиці, що захищають від холоду та вологи, руки приблизно до ліктя. Вони добре фіксуються та тримаються на дитячих руках за допомогою застібок. Як правило, краги двошарові. Їхній внутрішній шар зазвичай флісовий, вовняний або хутряний. Такі рукавиці незамінні у сильний мороз.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *