Статьи

Буріння свердловин на воду

Буріння та облаштування свердловин на воду. інжинірингові послуги

В системі водопостачання приватного або заміського будинку, дачної ділянки головною складовою є джерело. Тут можливі два варіанти свердловина або колодязь. Свердловину бурять власники будинків, які будуть жити в ньому постійно. Колодязь ж підійде для дачних ділянок, за умови, що люди будуть жити там постійно лише пару місяців в році або приїжджати на вихідні. Справа в тому, що колодязь не має таких запасів води, які є у свердловин, і тому постійне комфортне проживання з таким джерелом навряд чи вийде. Замовити і дізнатися більше про буріння свердловин на воду під ключ і їх облаштуванні, можна на сайті інжинірингової компанії в Києві.

Далі, за значимістю в даній системі йде насос, адже саме він здійснює роботу по підйому рідини з глибини джерела на поверхню. Насоси для свердловин і колодязів мають принципові відмінності в плані розміщення. Якщо для першого джерела використовують глибинні агрегати, то для другого поверхневі. Хоча, нерідко можна зустріти малопотужні насоси, занурені в колодязі. Підбір насоса завдання не з легких потрібно враховувати величезну кількість параметрів, і щоб при цьому ціна і якість була на хороших рівнях.

Облаштування свердловин для водопостачання заміського будинку

Далі мова піде про свердловині, так як вона є єдиним оптимальним варіантом для заміських і приватних будинків. Крім насоса система водопостачання з свердловини вимагає не мала кількість різноманітного обладнання та техніки. Так само як кесон, оголовок, мембранний бак та інше. Індивідуальна свердловина повинна комплектуватися як можна більш якісним обладнанням, адже демонтаж зламаного насоса, наприклад, чи не простіше і не дешевше, ніж монтаж. І тому, чим менше таке обладнання буде ламатися, тим краще для вас.

Читай еще!  Как не толстеть от здорового питания?

Від водяного насоса вода по трубах піднімається нагору, де зустрічається з оголовком. Оголовок це конструкція, в якій герметично з'єднуються труби з свердловини з поверхневою трубопровідною системою. Кріпиться він на дно кесона. Кесон ж, в свою чергу, служить захистом вашої свердловини від стороннього погляду, від поверхневих стоків, від лютих зимових морозів і може служити вмістилищем обладнання автоматики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *