Дом и интерьер

Буріння свердловин в місті Сміла

Шнекове буріння: особливості та застосування

Щоб облаштувати неглибокі свердловини, що забезпечують подачу питної води, або організувати пальовий фундамент в умовах м’якого і пухкого ґрунту, найчастіше застосовується шнековий метод буріння. Ця технологія вважається найбільш затребуваною і високотехнологічною в рамках представлених умов і завдань.

Основна сфера застосування — це піщані, а також гравійно-піщані ґрунти. Для виконання поставлених завдань застосовуються спеціальні установки, оснащені буровою головкою і шнеками, які здійснюють функцію відведення ґрунту.

У чому особливості застосування

Дехто думає, що при завданні створити неглибоку свердловину можна обійтися земельним буром ручного типу. У теорії так. Але якщо говорити про якість, надійність, швидкість і довговічність, то шнекове буріння свердловин Сміла справедливо вважається найкращим рішенням. Для таких завдань застосовуються спеціальні бурові установки, оснащені приводом.

Такі агрегати виконують буріння, переміщаючи при цьому зруйнований ґрунт на поверхню. Це особливо актуально, коли необхідно пройти так звані пливуни. Використання обертового бура дає змогу мінімізувати ризики обвалення внутрішніх стінок під час створення в ґрунті отвору.

Звісно, важлива умова якісного виконання робіт — це надійна установка і команда кваліфікованих фахівців. Тому, якщо вам потрібно виконати подібне завдання (бурение скважин Смела), краще звертайтеся до перевірених і надійних бригад.

Де застосовується технологія

За допомогою цього методу здійснюється горизонтально-спрямоване буріння, яке може стати в нагоді в різних ситуаціях:

  • інженерні та гідрогеологічні дослідження;
  • створення індивідуальних водозабірних свердловин;
  • організація фундаменту пальового типу;
  • встановлення опор і огорож із використанням залізобетону;
  • розміщення комунікацій без траншей;
  • прокладання труб і проводів;
  • будівництво неглибокого колодязя;
  • свердління під вибухові свердловини;
  • пошук корисних копалин і так далі.
Читай еще!  Озеленение дома стабилизированным мхом без полива и ухода в Киеве

Важливо, щоб шнековим бурінням займалися досвідчені фахівці. Незважаючи на те, що метод є досить простим, необхідно точно визначити, в якій ситуації буде краще застосовувати те чи інше обладнання і методи проникнення в ґрунт. Без наявності певних знань і досвіду виконати якісне буріння шнековим методом буде неможливо. Тому обов’язково ретельно вибирайте бригаду, якій плануєте довірити виконання таких завдань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *