Статьи

Бухгалтерські послуги в Києві

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК — упорядкована система збору, реєстрації та узагальнення інформації у грошовому вираженні про майно, зобов’язання організації та їх рух шляхом суцільного, безперервного та документального обліку всіх господарських операцій.

Об’єктами бухгалтерського обліку є майно організацій, їх зобов’язання та господарські операції, які здійснюють організації в процесі їх діяльності. Основними завданнями бухгалтерського обліку є:

формування повної та достовірної інформації про діяльність організації та її майнове положення, необхідну внутрішнім користувачам бухгалтерської звітності — керівникам, засновникам, учасникам та власникам майна організації, а також зовнішнім — інвесторам, кредиторам та іншим користувачам бухгалтерської звітності;
забезпечення інформацією, необхідною внутрішнім та зовнішнім користувачам бухгалтерської звітності для контролю за дотриманням законодавства при здійсненні господарських операцій та їх доцільністю, наявністю та рухом майна та зобов’язань, використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів відповідно до затверджених норм, нормативів та кошторисів.

Сучасне бухгалтерське обслуговування

Податкове законодавство у нас в Україні нестабільне, і таїть у собі безліч проблем і негараздів.

Вносяться поправки, зміни та доповнення, але нестабільність та хиткість як були, так і залишаються. І все це, природно, позначається на розвитку малого, середнього та великого бізнесу. Усе відбивається у ньому, з його активності та успішному розвитку.

У кожному офісі зараз є власний бухгалтер чи цілий штат співробітників, які здійснюють бухгалтерське обслуговування підприємств. Зрозуміло, ви платите за їх утримання податки державі, платите їм зарплату та премії. Цілий ряд витрат.

А якщо бухгалтер звільняється чи хворіє? Додатково виникають витрати на пошук нового фахівця або на заміну хворого бухгалтера. А яким буде новий фахівець? Невідомо. Чи буде він добре орієнтуватися у податковому законодавстві та сфері бухообслуговування? А якщо немає? Якщо фахівець не компетентний чи досвідчений? Тоді чекайте на помилки, недоліки і проблеми. А в результаті? Невдача у бізнесі, зайві витрати та проблеми з податковими органами. Звичайно, в цьому немає сенсу і подібного намагається уникнути будь-яка компанія. Уникнути та запобігти. Але не завжди вдається. Що робити?

Читай еще!  Как стать профессиональным визажистом

Вихід зараз один:

Сьогодні бухгалтерський аутсорсинг широко відомий у бізнес-колах і кількість компаній, що вдаються до послуг бухгалтерського аутсорсингу, зростає неухильними темпами, з року в рік. Особливо актуальне користування послугами бухгалтерських аутсорсингових компаній у зв’язку світової фінансової кризи, що насувається і набирає обертів. Будь-яка компанія в цей непростий час – прагне оптимізувати свої витрати – і єдиним – грамотним виходом буде – передача всіх або частини не профільних функцій щодо забезпечення основного виду бізнесу – спеціалізованим компаніям.

Тим же компаніям, хто все ще не знайомий із цією чудовою послугою нового часу — ми готові запропонувати бухгалтерський аутсорсинг у нашій компанії.

Вже багато компаній вже дійшли висновку, що доручення бухгалтерського обслуговування в повній частині ведення бухгалтерського обліку або ведення окремих ділянок обліку спеціалістам іншої компанії є ідеальним рішенням для практично будь-якого бізнесу. Фахівці компанії, що здійснює бухгалтерський аутсорсинг, є справжніми професіоналами у сфері бухгалтерського обслуговування. Вони чудово орієнтуються у новинках та змінах податкового законодавства, бездоганно ведуть бухгалтерські справи та забезпечать вам компетентне бухообслуговування.

Професіонали компанії, що виконує бухгалтерське обслуговування вашого бізнесу, надійні та знайомі з усіма нюансами бухгалтерського ведення справ та нюансами складання бухгалтерської звітності. Спеціалісти подібної компанії оперативно зареєструють вашу фірму, ІП, ВАТ, ТОВ, ПП, ЗАТ. І надалі — після реєстрації вашої компанії, як тільки у вас виникне необхідність у бухгалтерському обслуговуванні, ви просто дзвоните до компанії бухгалтерського аутсорсингу, і фахівці будуть готові оперативно запропонувати бухгалтерський супровід вашої компанії (ніяких виїздів).

Не треба платити неправильно розраховані податки і зазнавати збитків від хворих або не компетентних штатних бухгалтерів.

Читай еще!  LEON Bet casino - Ищете лучшее место для игры онлайн

У компанії, яка надає фірмам послуги бухгалтерського обслуговування завжди в наявності великий штат фахівців, досвідчених і компетентних — не виникне питання — що не кому вести бухгалтерський аутсорсинг для вашої фірми — незалежно від того — чи хворий або у відпустці фахівець, який супроводжує вашу компанію чи ні — завжди є співробітники, які готові його підмінити. Професіонали забезпечать вашому бізнесу повний бухгалтерський супровід організацій та обслуговування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *