Диеты

Чи сумісна кава з дієтами

Багато любителів кави, вирішивши схуднути, задаються питанням, чи сумісна кава з дієтою. Відповідаємо: звісно, але є нюанси.

Чиста кава, без молока чи цукру, низькокалорійний продукт. У невеликій чашці ароматного напою всього 2ккал. Калорійність напою різко підвищується, якщо додати молоко, вершки, сиропи або цукор. Не кажучи вже про десерти, які часто супроводжують улюблений напій. Гарну та натуральну каву ви можете замовити у нас. Тут демократичні цінники!

Кофеїн прискорює метаболізм і може трохи, але допомогти в дорозі до бажаної ваги. Чашка кави перед тренуванням надасть витривалості. Кава знижує апетит, уповільнює засвоєння вуглеводів та є слабким діуретиком, тобто прискорює виведення рідини з організму. І звичайно, смачна кава просто радує, а в хорошому настрої досягти будь-якої мети буде набагато легше.

Якщо ви не уявляєте свого дня без латте чи капучино, спробуйте рослинне молоко. Крім зменшення калорійності, ви відкриєте собі нові, незвичайні смаки. Замість сиропу можна використовувати прянощі.

Але краще перейти на чистий напій. Ви здивуєтеся, але кава може бути фруктовою, шоколадною або квітковою сама по собі. Спробуйте різні способи заварювання, різне зерно та обсмажування. Для любителів гіркуватості рекомендуємо спробувати еспресо-суміші. Якщо ж ви пристрасний любитель сиропів та різноманітності смаків, зверніть увагу на моносорти арабіки, особливо на африканські сорти та альтернативні методи приготування. Можливо, вам і не захочеться повертатися до звичних кавових коктейлів.

Однак не можемо не застерегти від зловживання. Занадто велика кількість кави може викликати тривожність і безсоння, остерігатися варто людям із хворобами нирок та серця. Споживання кави краще обмежити до трьох чашок 250 мл на день.

Не варто вірити рекламі зеленої кави та привабливим пропозиціям схуднути за тиждень. Отримати смачний напій із зеленого зерна неможливо, а всі корисні речовини знаходяться у ньому у твердому вигляді та не розчиняються у воді. Докладніше про зелену каву ми розповідаємо у цій статті. І звичайно, ми в жодному разі не радимо сідати на дієту виключно з кави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *