Статьи

Чому краще обрати седан, а не кросовер?

На дорогах України можна зустріти різноманітні автомобілі: елегантні седани, практичні пікапи, кремезні джипи, енергійні кросовери тощо. Останні набули значної популярності. Але седан — це не лише класика жанру. Обираючи тип авто, слід зауважити, що мода — це не найважливіша причина придбати кросовер на противагу звичному седану. А яка головна? Кращий вибір та ціна запчастин? Звичайно ж, ні! Зараз на закордонних аукціонах, наприклад, на Allegro.pl, з яким працює вітчизняний сервіс КайфАвто, величезний вибір деталей (до 40 000 000 одиниць), нових та вживаних. Тут можна зекономити до 60 – 70% вартості, придбавши якісну річ з порівняно невеликим зносом. Розмова про інше. Коли порівнювати седан з кросовером, то можна назвати чимало переваг, які будуть свідчити на його користь.

Елегантний вигляд

Не будемо сперечатися з тими, кому більше до вподоби брутальні контури джипів та кросоверів. Більшість автолюбителів все-таки цінує вищий рівень естетики, який можуть забезпечити лише триоб’ємні кузови седанів, кабріолетів та купе. Елегантність та стрімкість завжди в пошані, хоч на бізнес-зустрічі, хоч при поїздці в ресторан чи ще деінде. Недаремно ж цей напрямок у пошані від самого початку виробництва легкової техніки.

Відокремлений багажник

Здається, дрібниця, але коли пасажири розташовані у тому ж об’ємі, що й речі у багажнику, то це докучає. Особливо на неідеальних вітчизняних дорогах, коли інструменти та інший «мотлох» гримить за спиною. Недарма ж представницький клас — це саме седани, а не кросовери.

Керованість

На динамічні параметри та керованість машини впливають висота центру тяжіння та вага. У кросоверів ці характеристики гірші, ніж у седанів. Тому вони:

  • прискорюються повільніше;
  • повороти проходять важче;
  • гальмувати треба з урахуванням сказаного.
Читай еще!  Как найти информацию о торговых компаниях в Харькове

А це вже впливає не тільки на задоволення від керування, а й на безпеку подорожі. Вказані риси роблять седани більш стійкими проти перекидання.

Швидкість

Продовжуючи розмову про вагу, слід зазначити, що при порівнянні машин з аналогічною потужністю виявляється, що седани швидші за кросоверів. Тут навіть приклади наводити не обов’язково, бажаючі можуть знайти все самотужки.

Вартість

Серед авто одного розмірного класу та подібної комплектації седан в середньому виявляється десь на 2000 євро дешевшим. Чимала «заслуга» в цьому якраз у підвищеній популярності кросоверів. Тобто, гроші беруть за емоції, а не за справжні переваги. І в експлуатації седан дешевший, досить лише порівняти витрати пального на 100 км шляху.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *