Косметология

Догляд за шкірою навколо очей: потужні засоби, які реально працюють

Взимку ніжна шкіра навколо очей як ніколи потребує посиленого догляду. У цьому матеріалі ти знайдеш добірку з оглядом якісних засобів, а також кілька рецептів домашніх масок, які можна приготувати самостійно.

Шкіра навколо очей — найбільш чутлива зона на обличчі, тому так важливо правильно підібрати щоденний догляд з посиленим зволоженням і захистом від негативного впливу навколишнього середовища. У цій зоні відсутні сальні залози, а шар дерми настільки тонкий, що швидко втрачає пружність через мімічної навантаження, зневоднення організму і інших внутрішніх і зовнішніх факторів.

Щоденна уходовая процедура за шкірою навколо очей в домашніх умовах повинна складатися з трьох основних етапів, а виконувати її потрібно вранці після пробудження і на ніч перед сном. Основа основ — делікатне очищення, інтенсивне зволоження та живлення. Така триступенева схема підходить для всіх типів шкіри, але власницям сухого типу потрібно бути особливо уважними до зони навколо очей. Епідерміс в цьому місці має найтоншу структуру, тому так швидко втрачає вологу і починає лущитися через різких температурних перепадів, а перші ознаки втоми і старіння можуть виникнути вже в 20 з невеликим. Доглядати за сухою шкірою навколо очей потрібно починати змолоду, це допоможе запобігти появі серйозних мімічних зморшок, зменшити почервоніння, лущення і набряклість.

Крім базових процедур з ретельно підібраними засобами не варто нехтувати і самомасаж. Спробуй робити найпростіші вправи для особи по 5-10 хвилин щодня, розгладжувати шкіру навколо очей спеціальним роллером або подушечками пальців — і позитивний результат не змусить себе чекати. Для дуже сухої або зрілої шкіри домашнього догляду недостатньо, в цьому випадку необхідний курс ін’єкційних процедур, щоб розігнати венозний застій і усунути проблему епідермальній зневоднення.

Читай еще!  Если чешется лицо: симптомы, рекомендации, маски

Ефективний крем Caviar of Switzerland для шкіри навколо очей: рейтинг кращих засобів

Бьютіголікі давно вже вирахували найбільш ефективні засоби, здатні запобігти виникненню перших зморшок, глибоко зволожити і наситити шкіру навколо очей. Потрібно розуміти, що одного чудодійного засобу від всіх проблем разом не існує, кожен засіб має конкретними властивостями. Його ви можете замовити тут https://caviarofswitzerland.com.ua/shop/. Всі перевірені продукти діляться на два типи: на кошти миттєвої дії і на ті, що з накопичувальним ефектом. Перші гарантують видимий результат після разового застосування, другі працюють на майбутнє, тому важливо використовувати такі креми і сироватки регулярно. Щоб пролонгувати позитивний результат, отриманий від використання засобів по догляду за шкірою, потрібно уважно слідувати інструкціям по застосуванню.

Джерело: https://caviarofswitzerland.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *