Косметология

Эстетическая медицина и косметология. Шугаринг

Аппаратная косметология и spa-салон дома

На сегодняшний день именно аппаратная косметология является одним из самых перспективных направлений в мире современной косметологии. Профессионалы своего дела в один голос утверждают, что наилучший эффект удается достичь только в результате применения высокотехнологичного косметологического оборудования.

Среди предоставленного нами оборудования для косметологии, медицины и косметологических препаратов – неоспоримый технологический лидер в производстве косметологических лазеров Candela Corporation (Кандела), флагман медицинского и стоматологического оборудования в мире Syneron Medical (Синерон), современные косметологические комбайны Swan компании Venus Concept.

Плазмотерапія (плазмоліфтінг) — це одна з новітніх методик в області косметології, ін’єкційна процедура, що передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта. За кордоном метод носить назву PRP- терапія. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за зростання і регенерацію молодий тканини.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?
Для проведення процедури плазмотерапіі у пацієнта з вени здійснюється забір крові, яка міститься в спеціальну пробірку і обробляється шляхом центрифугування для підготовки плазми, збагаченої тромбоцитами. Вона готова до введення через 10 хвилин після обробки. Тромбоцити, що містяться в ній, представляють кров’яні тільця, що формують здатність крові до згортання, а також впливають на перебіг природних процесів відновлення організму. Білкові молекули, які є тромбоцитарними факторами зростання, можуть регулювати ріст клітин і прискорювати їх розподіл. Крім того, в складі концентрату плазми знаходяться гормони, ферменти, вітаміни, здатні посилювати відновний і омолоджуючий ефект. Далі техніка виконання процедури нічим не відрізняється від биоревитализации, коли препарат вводиться за допомогою спеціальних найтонших мезотерапевтичних голок шляхом мікроін’єкцій під шкіру в області обличчя, шиї, декольте, волосистої частини голови.

Читай еще!  Доглядова косметика: користь і поради вибору продукції

 

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ
Максимальна безпека є одним з незаперечних переваг плазмотерапіі. У зв’язку з тим, що плазма є частиною крові самого пацієнта, вона не є джерелом алергічних реакцій і чужорідних для організму речовин.

ПОКАЗАННЯ
Процедура Плазмоліфтінг підійде пацієнтам з віковими змінами, допомагає поліпшити стан шкіри при вугрової висипки і постакне, усовершенстовать якість і текстуру шкіри, покращить тонус вашої шкіри, позитивно вплине на її тургор, отримати більш рівний тон обличчя і його свіжий вигляд, зменшити вираженість мімічних і статичних зморшок, а також дрібних зморшок . Процедура також допомагає скоротити рубці, шрами, розтяжки, поліпшити їх зовнішній вигляд.

Знеболюючі та протизапальні властивості збагаченої тромбоцитами плазми допомагають полегшити больові симптоми і істотно прискорити процес загоєння після лазерної терапії (шліфування, фракційний термоліз) або хімічного пілінгу.

Ін’єкції збагаченої тромбоцитами плазми в шкіру волосистої частини голови стимулюють ріст клітин у основи волосини, а також мікроциркуляцію в шкірі волосистої частини голови. Плазмотерапія показана в комплексному лікуванні алопеції (випадіння волосся), може використовуватися для профілактики його випадіння та порідіння, стимуляції росту та поліпшення якості волосся.***

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *