Дом и интерьер

Гарні властивості міжкімнатних дверей wakewood

А які ставити до хати? Відмінність будинку в тому, що в ньому можуть відбуватися сильні перепади температури (адже на дачі теж потрібні міжкімнатні двері wakewood, але взимку там рідко хто буває). Якщо приміщення добре провітрюється і не схильне до сильних перепадів, то можна дозволити собі багато.

Як бачите, досить велике значення має температура в приміщенні та вологість. Це пов'язано з тим, що з впливу на дверні полотна несприятливих чинників, може статися відшарування плівки, набухання і розсихання. Ці дефекти не завжди вдається підправити, залишається два варіанти – або упокоритися зі зіпсованим виглядом, або замовити заміну полотна.

Зрештою, вас консультує дверний експерт, який враховує всі нюанси. Він визначить оптимальний варіант, а вам залишиться лише ухвалити рішення.

Наскільки стійким має бути покриття?

Є діти, які люблять помалювати на всьому, що трапляється, і чіпати двері брудними руками. Є домашні тварини, які вважають, що подряпати двері або повиснути в отворі, вчепившись кігтями, це їхній обов'язок. Нижче представлено фото лиштви автора статті, що підтверджує теорію, що деякі двері краще не ставити.

Так уже склалося, що не всі двері безпечно мити і деякі не витримують дрібних механічних пошкоджень. На допомогу приходять антивандальні двері із покриттям екошпон. Чому вони?

  1. Покриття стійке до механічного впливу. Під екошпоном знаходиться комбінований матеріал (масив+МДФ) чи МДФ. Зрозуміло, сильного удару молотком чи ножем може і не витримати, але ми сподіваємося, що цей експеримент ви проводити не будите.
  2. Миючі засоби не зіпсують покриття. Сміливо мийте, адже плівка має синтетичну сполучну і не пропускає вологу. Побоюватися, що відбудеться «відбілювання» полотна теж не варто — колір не зміниться.
  3. Хімікати не діють нею. Дитина розмалювала маркером двері? Чи не біда, цю плівку не візьме навіть розчинник!
Читай еще!  Кухонные уголки, шкафы и другая мебель по доступной цене от интернет-магазина Эрмэс

Докладніше про екошпон можна дізнатися у цій статті.

На який бюджет розраховуєте?

Важливий фактор, адже він відповідає за доступний асортимент. Крім того, бюджет повинен включати і вартість фурнітури, і установки (якщо вона потрібна). Найбільш бюджетними варіантами є ламіновані, ламінатин та двері з 3D-покриттям. У середній ціновий діапазон (до 250-350 руб.) Входять: ПВХ, екошпон, частина емалі, масиву сосни та вільхи, шпону. Більш дорогі двері (від 350 руб.) Це вже все, що є на білоруському ринку.

Невелика підказка: зважайте на акції, часто можна отримати більш дорогі двері за ціною бюджетних.

При покупці пам'ятайте, що двері встановлюються на тривалий термін. Іноді варто вкластися більше та найближчі 20 років радувати споглядати гарний інтер'єр.

Які переваги щодо зовнішньої обробки?

Комусь подобається масив, а хтось воліє ідеально гладку емаль. Від різноманіття обробок розбігаються очі. Легко можна заплутатися, якщо бачите двох ідентичних полотен, але з різними цінами, а єдина відмінність – інша плівка.

Види обробки поділяються на чотири умовні категорії:

  1. Плівка: ламінована, ламінатин, ПВХ, 3D, екошпон.
  2. Фарба: забарвлення у вибраний колір або покриття емаллю.
  3. Шпон: натуральний (тонкий зріз) чи Fine-Line.
  4. Тонування: масив сосни, вільхи та дуба.

Кожне має свої особливості і при виборі, якщо з покриттям не визначилися, краще ознайомитися зі зразками (шпоніки). Таким чином ви побачите текстуру, колір та зможете помацати сам матеріал. Крім того, монітор комп'ютера або телефону не передає точний відтінок, перенесення кольорів може спотворювати колір.

Відповівши на запитання, ви наблизитесь до відповіді, які вибрати міжкімнатні двері. У процесі може виникнути ще багато питань, відповідь на які зможе дати фахівець під час консультації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *