Статьи

Київ Цифровий: як поповнити електронний квиток Київ Смарт Карт

Впровадження інноваційних цифрових технологій у життя сучасного суспільства призводить до оптимізації та спрощенню процесів, пов’язаних із взаєморозрахунками за товари або за надані послуги. Відчути себе повноцінним жителем столиці можливо без черг і бюрократичної тяганини, за допомогою е-картки або мобільного застосунку Київ Цифровий. Де об’єднані найголовніші та найкорисніші сервіси, що допомагають як киянину, так і гостю столиці почуватися тут комфортно та безпечно.

Електронний квиток Київ Смарт Карт

Єдиний проїзний документ для проїзду в київському метро та наземному транспорті передбачає безконтактну форму оплати. Тут усе дуже просто: купуєте універсальну картку, стежите за станом її балансу, під час посадки підносите до терміналу і ніяких проблем протягом усієї поїздки.

Тепер не потрібно витрачати дорогоцінний ранковий час на простоювання в чергах біля кас метро чи електрички, не потрібно вишукувати очима кондуктора в трамваї чи тролейбусі, не потрібно діставати гаманець і відраховувати кошти за проїзд під час руху транспорту. Электронная транспортна картка —  дуже зручний спосіб розрахунку за проїзд.

Головна перевага — економія на ціні за одну поїздку, в залежності від обраного тарифного плану. Розписувати існуючі тарифи не будемо, зупинимося на тому, що при оплаті одразу п’ятидесяти поїздок і більше, кожна поїздка обходитиметься на півтори гривні дешевше. Звісно ж, півтори гривні нічого не вирішують, але це приблизно сімдесят дві гривні економії на місяць, і тільки для одного виду транспорту, і тільки для одного члена сім’ї.

Як поповнити електронний квиток Kyiv Smart Card: що краще обрати

Окрім переваг, описаних вище, є ще одна, не менш суттєва: надання максимально зручних і максимально вигідних умов для придбання та поповнення єдиного проїзного документа. Для цього, в рамках партнерської програми визначені надійні фінансові організації, за допомогою яких онлайн оплата здійснюється швидко і просто.

Читай еще!  Крафтовые этикетки: где и как печатать?

Офіційний сайт е-Квиток пропонує купити або поповнити транспортну картку за допомогою застосунку Київ Цифровий, на сайті КП ГІОЦ, у терміналах самообслуговування та через платіжний сервіс iPay. Розглянемо кожен спосіб окремо:

  1. При натисканні на значок «Київ Цифровий» або «КП ГІОЦ» підтягується сайт платіжної системи EasyPay. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає змогу здійснити транзакцію, витративши мінімум зусиль, адже вводити треба тільки номер електронної картки та кількість поїздок. Пара кліків (https://easypay.ua/ua/catalog/bustickets/cabinet-number-quality/kyivsmartcard) і рахунок миттєво поповнюється. Впоратися із завданням під силу навіть не досвідченому користувачеві електронного квитка. Авторизація на платіжному сервісі не є обов’язковою умовою. Зареєстровані користувачі мають можливість зберегти шаблон і наступні платежі відбуватимуться ще швидше, ще простіше. При цьому, персональні дані клієнта перебувають під надійним захистом, а розмір комісії, що стягується, мінімальний.
  2. Як альтернатива попередньому способу, пропонуються термінали самообслуговування е-квиток і EasyPay. Тут також все просто і доступно. У найближчому терміналі, у розділі «Квитки на транспорт» потрібно обрати опцію «Київ Цифровий» і дотримуватися підказок. На поповнення картки потрібно кілька хвилин. При цьому можливий безготівковий розрахунок.
  3. Запропонована послуга з оплати е-квитка на платіжному порталі iPay тимчасово не працює.

Найближчим часом вирішиться питання щодо можливості поповнення транспортної картки через мобільний застосунок і термінали ОщадБанку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *