Дом и интерьер

Комплектуючі та запчастини для мобільних телефонів, смартфонів та планшетів від VibroPlus

Як самостійно змінити розбитий екран смартфона?

Кожне нове покоління смартфонів стає все більш міцним (принаймні у цьому нас запевняють виробники). Втім, до повної невразливості ще далеко. Тільки падіння зі столу на підлогу – екран вашого улюбленого телефону вщент розбитий. Чи залишиться сам телефон працездатним – це як пощастить. Комплектуючі та запчастини для мобільних телефонів, смартфонів та планшетів від VibroPlus ви можете замовити тут https://vibroplus.com.ua.

Розбитий дисплей викликає прикрі почуття, частина інформації ховається під тріщинами скла, але здебільшого користуватися пристроєм можна. Лише рідко тачскрин або матриця починають збоїти до повної відмови.

Вихід один: сенсор або модуль дисплея доведеться змінювати. Купити його можна самостійно в інтернеті, або це зроблять співробітники сервісного центру, які чи не щодня бачать розбиті смартфони і знають, де дістати потрібні комплектуючі. Бажаєте спробувати зробити все своїми руками? Тоді ми розповімо, які інструменти підготувати і які складності на вас чекають.

Розбити телефон можна будь-де і як завгодно. Наслідки в будь-якому випадку будуть незворотними, і більшість користувачів відразу звернеться до спеціаліста з ремонту. Цікаво, на яку суму це виллється?

Така послуга, як заміна смартфона, рідко надається безкоштовно. Зазвичай приватні майстри та сервісні центри беруть за свою роботу певну суму згідно зі своїм прайсом, куди ціна дисплея не входить: його клієнт купує сам або оплачує витрати майстерні на замовлення потрібної запчастини.

Вартість дисплея з тачскріном може досягати половини ціни телефону. Від 500 до 5 000 рублів доведеться віддати майстру залежно від крутості сервісу.

Але якщо ви знаєте, де дістати дисплей, чому б не спробувати зробити заміну самотужки? Напевно, кожному, хто розбивав смартфон, така думка закрадалася на думку.

Читай еще!  Осушувачі повітря для підвалу: особливості і поради вибору

Що ж, змушені попередити: п’ятьма хвилинами справа не обмежиться. Перед розбиранням власного девайсу доведеться подивитися кілька відеоінструкцій. Якщо пощастить, ви знайдете ту, де говориться саме про вашу модель. Крім того, буде непогано зробити бекап даних.

Якщо екран вмикається, але тач не функціонує, взаємодіяти з мобільним телефоном можна за допомогою миші. При повністю непрацездатному екрані отримати дані з пам’яті допомагають спеціальні утиліти для ПК.

Не варто возитися із заміною дисплея, якщо витрати можна порівняти з ціною нового смартфона!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *