Дом и интерьер

Корм для щурів і мишей

Багато людей вважають за краще не заводити будинку великих тварин, вибираючи дрібних гризунів, яким для щастя досить зручною клітини і збалансованого раціону. Кращі корми для щурів і мишей містять не тільки базовий набір зернових, а й повні вітамінних, а також білкових добавок, необхідних вихованцеві в неволі.

Як вибрати корм для щури

При виборі корму слід звертати увагу на склад суміші. Бажано, щоб в суміш були включені:

  1. Кілька видів зернових;
  2. Шматочки м'яса;
  3. Овочеві та фруктові добавки.

Це позбавить від необхідності покупки додаткових вітамінів. А ось різні ароматизатори і штучні смакові добавки тут не вітаються.

Упаковка з кормом повинна бути герметичною без слідів намокання. У картонних пачках бажана додаткова герметична вставка з фольги або поліетилену — для захисту корму від проникнення комах. Корм для щурів і мишей ви можете вибрати в магазинi «Petko» https://petko.com.ua/korm-dlya-gryzunov/c718/naznachenie-values-dlya-krys-i-myshey/.

Кращі повнораціонні корми для щурів

Повноцінні суміші розробляються для щоденного годування декоративних щурів і мишей. Їх основу складають зернові культури, в якості смакових і вітамінних добавок виступають шматочки овочів і фруктів. Протеїни можуть бути представлені тваринам або рослинним білком.

Beaphar Xtravital — повноцінний раціон для гризунів, склад якого розроблявся за участю ветеринарних лікарів.

Корм складається з декількох злаків, шматочків овочів, масел і жирів для додання блиску шерстці. Також в нього додані мінерали в оболонці для поліпшення роботи травної системи і дрібні шматочки індички.

Особлива форма шматочків забезпечує масаж ясен і зміцнення зубів вихованця. Екстракт ехінацеї благотворно впливає на імунітет гризуна, а люцерна постачає його організм корисними амінокислотами. Є тут і пребіотики МОС, які формують здорову флору в кишечнику.

Читай еще!  Семена однолетних цветов: в каком магазине можно купить качественную продукцию?

Продається суміш в светонепроніцаемих герметичних пакетах, наповнених азотом для збереження якості зерен. Для зручного зберігання після відкриття в них передбачений зіп-замок.

JR Farm Rat Classic — різноманітний і збалансований

Німецький сухий корм включає великий перелік злакових і зернових культур: просо, овес, пшеницю, канареечник, гречку, кукурудзу, насіння соняшнику.

Білкова складова представлена ​​кількома інгредієнтами: куркою, яловичиною, креветками і рибою. Роздрібнена м'ята і вітаміни D, Е, А — додаткові аргументи на користь покупки цього корму.

Продається суміш в прозорих пакетах по 600 г, це дозволяє уважно переглянути вміст корми до покупки. Гранули різного кольору і розміру викликають у щурів жвавий інтерес.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *