Дом и интерьер

Купити штучну ялинку чи справжню: переваги і недоліки

Напередодні новорічних та різдвяних свят власники квартир та офісів, а також приватних будинків шукають відповіді на питання про те, яким буде цьогорічний вибір – штучна чи натуральна ялинка. Спробуємо дати рекомендації щодо цього вибору і звернемо увагу на переваги, які є у такому рішенні.

Купити штучну ялинку високої якості та з оптимальною вартістю можна за посиланням https://rattwood.com/shtuchni-yalynky/. В цьому інтернет-маркеті реалізує свою продукцію компанія Rattwood – виробник меблів та аксесуарів для інтер’єру, що має значний досвід у виготовленні ялинок та інших елементів для облаштування приватних будинків, квартир, комерційних офісів, кафе, закладів для відпочинку.

Вартість новорічної ялинки: порівнюємо різні варіанти 

Штучна ялинка звісно буде дешевшою у користуванні та придбанні, ніж натуральна. Причому така перевага буде неодноразовою, а постійною, оскільки натуральну ялинку треба купувати щороку та встановлювати її, попередньо підготувавши місце. Штучні ялинки виготовлені з якісного синтетичного матеріалу:

  • можуть використовуватися десятки років;
  • не потребують постійних витрат;
  • зберігають свої властивості та характеристики, дизайн, зовнішній вигляд.

Тому вартість синтетичної ялинки буде значно меншою, ніж відповідної за висотою та пишністю, натуральної ялинки.

Аромат та інші емоційні властивості

Прихильники встановлення натуральної ялинки завжди говорять про одну дійсно важливу деталь –  натуральна ялинка дає неповторний аромат свіжого хвойного дерева та поширює цей аромат на весь будинок чи фойє в офісі.

Синтетична ялинка не може давати якихось приємних натуральних запахів. Однак є чимало спеціальних дезодорантів, освіжувачів та офісних парфумів, які використовуються для обробки ялинок. Такі засоби можуть дати приємний запах хвойного лісу та створять новорічну атмосферу без встановлення натуральної ялинки.

Монтаж: порівнюємо час та зусилля

Для того, щоб встановити натуральну ялинку потрібно мати відповідну конструкцію в яку встановлюється стовбур. Ширина опор має відповідати висоті ялинки та її вазі, щоб зберігати відповідну міцність та стійкість. Стовбур дерева треба підточити до того діаметра, в якому він встановлюється у трубу, що і є утримуючою конструкцією.

Читай еще!  Техпаспорт на квартиру: в какое агентство лучше обратиться?

Штучні ялинки встановити набагато простіше — це потребуватиме декількох хвилин вільного часу. Всі конструктивні елементи вже є в наявності і вони потребують лише складання або вирівнювання.

Більше про асортимент якісних предметів інтер’єру та виготовлення меблів з натуральної та якісної синтетичної сировини можна дізнатись за посиланням https://rattwood.com/. Тут можна переглянути весь асортимент продукції виробника, замовити вироби та домовитись про спосіб і час доставлення замовлення, як напередодні новорічних свят, так і в будь-який інший зручний для замовника час.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *