Косметология

Лазерна епіляція: чому саме цей метод користується популярністю

З появою у косметологічних клініках лазерного пристрою для видалення волосся, бажаючих їм скористатися збільшується з кожним днем. Лазерне видалення волосся у Львові – безпечна та швидка процедура, яка має багато переваг в порівнянні з іншими методами його позбавлення.

Переваги лазерного пристрою 

Сучасний метод позбавлення волосся став улюбленим та єдиним для кожного, хто хоч раз його спробував завдяки:

  • В порівнянні з класичним голінням станком або за допомогою шугарингу – лазерна епіляція зовсім не уражує шкіру. Лазерний промінь спрямований чітко на оброблювану ділянку тіла та впливає виключно на темний колір фолікули. Вбудована система охолодження, яку мають всі сучасні лазерні пристрої, робить знеболювальний ефект.
  • За 30 хвилин ви зробите собі зону глибокого бікіні, яка є найскладнішою зоною, а з усіма іншими – лазер впорається від 5-20 хвилин. Значне заощадження часу дозволить вам мінімізувати час на щоденне гоління.
  • Довготривалість, яку забезпечує процедура і не дозволить вам голитися щоденно. Лазер знищує волосся коштом високої температури, тому на відпрацьованих ділянках всього-на-всього не буде рости більше волосся після курсу в декілька процедур.
  • Через те, що лазерний промінь спрямований на темний пігмент волосся, він ефективно працює з найтемнішим та дуже жорстким. Зі світлим волоссям пристрій буде менш ефективний.
  • Після процедури ви зовсім не відчуєте подразнення шкіри, як після болісного шугарингу або воскової епіляції. Єдине, що не можна буде робити після процедури протягом трьох днів – це перебувати під прямим сонячним промінням в межах ділянки епіляції. Інших симптомів ви не відчуєте.
  • Процедура може завдати легкий дискомфорт, але це в жодному разі не зрівняється з воском або традиційним методом гоління. Для багатьох пацієнтів під час процедури легке пощипування – це абсолютно нормальний та майже невідчутний побічний ефект.
  • Особливого догляду після процедури немає – відразу після ви зможете повернутися до звичного життя та займатися своїми справами.
Читай еще!  Шампуни от вшей и гнид для детей и взрослых. Как выбрать подходящий шампунь?

Відвідувати клініку Mediostar спеціалісти радять один раз приблизно в 2-3 місяці. Не варто робити її частіше, тому що в цьому немає сенсу. Вже після першої процедури ви позбудетеся 70-80 відсотків волосся, адже інша їх частина ще спить. За 2 місяці сплячі волоски почнуть прокидатися – ви їх помітите, та коли вони стануть жорсткі, тоді саме час відвідати салон вдруге. Таким чином повний курс може зайняти приблизно 2 роки для повного знищення волосся на довгий термін. Проте волосся завжди з’являється нове з часом, тому повністю зупинити його зріст не вийде – це суперечить природним процесам в організмі. Але та кількість волосків, яка починатиме рости, буде майже не помітна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *