Косметология

Лазерна епіляція назавжди позбавляє від зайвого волосся

Лазерна епіляція: ефективність

Май на увазі, що після епіляції лазером волосся зникає не відразу, зазвичай потрібно кілька (від трьох до семи) візитів до фахівця. Якщо це твоя перша лазерна епіляція, і тобі обіцяють знищити все й одразу (саме собою, ми маємо на увазі волосся), не вір, так не буває.

Чому лазерна епіляція не одноразова, а багаторазова процедура, і скільки часу потрібно буде почекати, щоб побачити перший результат і закріпити ефект? Справа в тому, що лазер зачіпає тільки те волосся, яке росте активно прямо зараз, а є ж ще й сплячі фолікули, ті, які не вирощують волосся в даний час. Відповідно, при першій процедурі випалює волосся, що знаходиться в «активній фазі», а потім поступово всі інші. У середньому виходить, що при першому відвідуванні клініки гине від 15 до 30% волосяних фолікулів. Поділи 100% на 30 та 15 – так і вийде, від трьох до семи відвідувань. Зате потім у тебе буде гладка, ніжна, красива шкіра, єдине — може, вилазитиме поодиноке волосся після лазерної епіляції, може бути, і не поодинокі, це залежить від гормонів. Десь раз на рік потрібно буде ходити на процедури, що підтримують, але, погодься, це значно простіше, ніж голитися.

Повноцінний ефект від лазерної епіляції ти теж побачиш не відразу, через скільки ж можна чекати остаточного результату? Волосся потрібен час, щоб випасти, та й 15-30% – це не так багато. Швидше за все, реальну різницю ти помітиш приблизно після другої процедури (між нею та першою має пройти деякий час, щоб сплячі фолікули прокинулися до активності). З урахуванням перерв повний цикл може тривати до 9 місяців.

Читай еще!  Что вредит нашей коже?

Як підготуватися до лазерної епіляції волосся

Просто так прийти з вулиці та зробити лазерну епіляцію навряд чи вдасться, тобі потрібно буде до неї підготуватися. Хороший фахівець, швидше за все, розпитає тебе про алергію, шкірні захворювання, інші стани, які можуть вплинути на інтенсивність болю або саму епіляцію. Також він розповість про те, чи можна після лазерної епіляції засмагати, купатися, займатися спортом – надасть усі необхідні рекомендації. Робити лазерну епіляцію, до речі, краще приблизно через тиждень після закінчення менструації, тому неприємні відчуття будуть мінімальними.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *