Уход за телом

Лазерне видалення волосся в зоні бікіні — яким воно може бути

Видалення небажаного волосся в інтимних зонах за допомогою лазера стає все більш популярним. Це пов’язано з тим, що методика повністю безболісна й дуже ефективна. Як і в інших способах боротьби з волоссям у цій зоні, буває лазерна епіляція бікіні повністю або частково. Далі розглянемо, у чому полягає відмінність та основні переваги процедури.

Тотальне бікіні або звичайне: у чому різниця

Глибокий варіант (він же тотальний або бразильський) полягає в повному видаленні волосяного покриву з лобка, статевих губ із внутрішньої та зовнішньої сторони, внутрішньої сторони стегон, міжсідничної зони. Це найбільш популярний варіант серед жінок різного віку, оскільки дає змогу не тільки зробити шкіру гладкою і приємною, а і спростити гігієну, додати впевненості в собі на пляжі, басейні, під час інтимної близькості.

Процедура лазерної епіляції бікіні в класичному вигляді передбачає видалення волосся за лінією трусиків і на 1-2 см усередину. Це чудове рішення, якщо жінка воліє залишити волоски на лобку, але водночас їй заважає надмірний волосяний покрив на внутрішніх сторонах стегон.

Обидва різновиди не мають плюсів і мінусів, кожна просто вибирає найбільш комфортний для неї варіант.

Як проходить процедура

Перш ніж записатися на видалення волосся, переконайтеся, що у вас немає протипоказань. Це перше, що у вас спитає косметолог. Наступний пункт, який потрібно виконати перед приходом на процедуру, — повністю зголити волоски в зоні, що епілюється. Лазерний апарат працює тільки на гладкому епідермісі. Також ви не маєте користуватися спиртовмісною косметикою за 3 дні до сеансу, а за 2 тижні до нього заборонено засмагати.

Процедура починається з визначення майстром типу волосяного покриву для підбору різновиду лазера та його інтенсивності дії. Після того, як шкіра очищається, наноситься спеціальний гель для кращого ковзання маніпули апарату. Косметолог водить нею по вибраній зоні й подає імпульси, що проникають у волосяні фолікули та руйнують їх.

Читай еще!  Беговая дорожка: купить на выгодных условиях

Завершується лазерна епіляція зони бікіні видаленням залишків гелю, нанесенням заспокійливих кремів та консультацією щодо догляду.

Головні переваги

Основні плюси цього способу епіляції такі:

  • Відсутність болю та неприємних відчуттів. Незважаючи на делікатність шкіри в інтимній ділянці, клієнт не відчуває ні печіння, ні іншого болю.
  • Не провокує вростання волосків.
  • Підходить для світлого та темного волосся.
  • Не пошкоджує шкіру. Під час сеансу немає ризику отримати опік або сильне подразнення.
  • Ефект гладкої шкіри зберігається 5-7 років.

Лазерна епіляція бікіні підходить жінкам різного віку, починаючи з 18 років, за відсутності протипоказань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *