Статьи

Металеві бейджі як частина іміджу компанії

Металеві бейджі співробітників компанії – модний та важливий аксесуар. Для співробітників будь-якого офісу, торговельного чи медичного підприємства, що обслуговує організації, значок з логотипом — універсальний вибір. Під час спілкування з клієнтами ім'я співробітника на значку дозволяє швидко встановити контакт та сприяти діалогу. Бейдж виконаний у точній відповідності до фірмового стилю вашої компанії. Про бейджи читати далі, а також замовлення за доступними цінами можна на сайті polygrav. Виготовлення бейджів з металу ви можете замовити на сайті компанії Гравертон.

Головний плюс конструкції – відсутність проколу на одязі, як це буває зі стандартними «шпильковими» моделями. Гострий предмет може зіпсувати тканину, особливо тонку. Бейджі на магніті можна кріпити на одяг із найделікатніших матеріалів, не боячись зіпсувати одяг. На тканині не залишиться сліду від кріплення.

Магнітний бейджик також не меніть і не морщить тканину, на відміну від моделей з крокодильником.

При цьому він чудово фіксується на будь-якому одязі, навіть із товстих та щільних тканин. Магніти мають достатню потужність, щоб закріпити бейдж у певному положенні. Його неможливо випадково зрушити чи зняти. Можна не побоюватися, що бейдж загубиться в процесі роботи або заважатиме трудовому процесу.

Графічне зображення: логотип, розташування, ПІБ нанесені на бейдж методом сублімаційного друку. Сублімований магнітний значок стійкий до механічних пошкоджень, впливу вологи, розчинника та тривалої дії прямих сонячних променів.

Значок на магніті не залишає слідів кріплення: дірок, порізів, проколів тканини, які не зашкодять одягу, їх легко надягати та знімати. Їх можна носити по обидва боки одягу, а положення на одязі можна легко змінити після застібки. Крім того, вони мають дві фіксовані точки, так що ви можете чітко розмістити значок на горизонтальній поверхні під час руху.

Читай еще!  Поцелуи сжигают калории и предотвращают появление морщин!

Спеціальний алюмінієвий матеріал має товщину золота та срібла, товщина до 1 мм та має природний металевий блиск, що дозволяє підкреслити корпоративний імідж компанії та забезпечити міцну основу для співробітників. Білий значок використовується для точного відтворення зображення, як показано на фото. Сублімаційний друк на металевому бейджі дозволяє виготовляти будь-яке складне кольорове зображення.

Металевий значок міцний і може постійно використовуватися в компанії протягом багатьох років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *