Подарки

Надувні кулі з гелієм — свято, яке триватиме довго

Свято — це не лише пригощання та побажання, але перш за все — радісний настрій. Для того, щоб будь-який привід став справді радісним та приємним, його можна прикрасити яскравими кульками. Це чудовий подарунок для дітей та дорослих — адже замовити можна не лише окремі моделі, фігурні або звичайні, а цілі коробки з кулями (коробки сюрпризи). Це креативний та барвистий спосіб зробити раптовий приємний сюрприз близькій людині, друзям, колегам. До того такий презент може бути актуальним взагалі без будь-якого приводу, тим більше що для гарного настрою можна комбінувати класичні, металеві, пастельні відтінки з різними формами декору.

Що таке гелій?

Гелій — нетоксична незаймиста речовина, газ, повністю безпечний для здоров’я. Його особливість — він легший за повітря, тому повітряні кулі, наповнені саме гелієм, досить довго можуть триматись вгорі. Зберігається він у спеціальних балонах та наповнює оболонки з різних матеріалів вже безпосередньо перед самим святом або привітанням. Це швидко та безпечно — він не належить до самозаймистих речовин, ним неможливо отруїтись.

Газ усередині виробу підіймає кулю у повітря щонайменше на 8-9 годин, залежно від діаметра. Обробка спеціальним розчином продовжить години життя прикраси.

Як використовувати кулі з гелієм?

Доставка таких компонентів святкового оздоблення актуальна для декорування локації на різноманітні свята: день народження, весілля, виписка з пологового будинку, випускний, 8 березня тощо. Якщо є бажання — можна просто подарувати окрему модель для настрою — це завжди доречно.

Для оформлення на свято можливе створення цілої картини, букета з певним посланням, який має здивувати присутніх. Чудовий настрій та здивовані посмішки гарантовані. Взагалі, застосування такого декору обмежується лише фантазією — приємні емоції завжди вражають.

Читай еще!  Rolex: как отличить оригинал от подделки?

Асортимент продукції

Ринок розважальної продукції включає безліч різноманітних варіантів оздоблення. Гелієві повітряні кульки можуть бути таких видів:

  • приємні матові відтінки, пастельні кольори для відповідної романтичної події;
  • сучасні металеві текстури з невеликим глянцем, який так привабливо переливається на сонці;
  • оригінальні фольговані моделі — вони досить блискучі, чудово відбивають світло, можуть літати трохи довше за латексні аналоги;
  • кулі з латексну з різними написами, в тому числі й індивідуальними, зробленими на замовлення.

Також досить популярні різноманітні комбінації та святкові конструкції — модні набори для фотозони, дитячі версії, вітальні з написами, арки, гірлянди та інші форми. Оригінальні кулі до свята можуть бути також у формі серця, зірки, кола, казкових персонажів.

Переваги замовлення святкового декору

Замовити гелієві кульки в коробці — це недорогий та доступний спосіб створити святкову атмосферу з будь-якого приводу. Така доставка кульок в Києві має безліч переваг:

  • універсальна декорація, яка зазвичай подобається людям різного віку;
  • досить неординарний спосіб прикраси приміщення;
  • оригінальний та сучасний спосіб створення яскравих фотозон;
  • можливість максимально проявити фантазію.

Для оформлення урочистого залу чи сцени добре підійдуть фонтани, стійки із кульок із відповідним зображенням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *