Мода

Nрадиційні українські пояси крайки

Nрадиційні українські пояси крайки

Крайка – елемент національного українського вбрання https://malvy.store/collections/krajka-zhinocha, який дозволяє зробити образ більш цікавим та стильним. Такі пояси обрамлюють собою плахти, спідниці, сорочки, вишиті сукні тощо. З давніх-давен крайка вважалася декоративним елементом, прикрасою в народному стилі. Вона виготовляється з більш щільних тканин. Краї поясу декоровані китицями або помпонами.

Ми пропонуємо великий вибір подібних аксесуарів. На сайті представлена крайка жіноча, виготовлена з щільних, міцних, якісних матеріалів у широкій палітрі відтінків.

Особливості дизайну крайки

Сьогодні в Україні етнічний одяг стає дедалі популярнішим. Його надягають не лише на фотосесії або під час урочистих подій. Вишиті сорочки, плахти, сукні, доповнені намистами чи крайками стають частиною повсякденного вбрання. Що дозволяє підкреслити свою національну самобутність та продемонструвати стиль і характер.

Жіночі крайки є одним з важливих аксесуарів, які раніше були частиною не лише жіночого, але й чоловічого образу. Ширина таких виробів зазвичай сягала від 3 до 8 сантиметрів. Чоловічі крайки могли бути ще ширшими – до 20 см.

Найбільшої популярності такі аксесуари набули на Галичині. Втім, ті чи інші варіанти крайок можна було зустріти і в інших регіонах України. Перевагою такого аксесуару є те, що пояс доволі довгий. А отже, ви можете експериментувати з різними варіантами його зав’язування. Китиці або помпони можуть знаходитися спереду, збоку, позаду. А сама крайка намотуватися в один або кілька шарів.

Як обрати жіночу крайку

Перш ніж крайки купити, ознайомтеся з широкими асортиментом виробів, представлених на нашому сайті. Ми відповідально ставимося до відтворення національного вбрання. І крайка дозволяє доповнити собою традиційний український образ, створити яскравий акцент.

Читай еще!  Мужское термобелье: особенности и советы выбора

Щоб переконатися, що крайка гармонійно впишеться у ваш гардероб, звертайте увагу на такі ключові фактори:

  1. Кольори. Пояси можуть бути виконані у лаконічних стриманих кольорах: чорний, бежевий. Або ж у яскравих, наприклад червоний, зелений, жовтий тощо. Ми пропонуємо широку палітру відтінків. Підбирайте кольори, виходячи з того, яка гамма представлена у загальному образі. Крайка може гармонійно вписуватися у цю палітру або ж навпаки – виділятися і ставати яскравим акцентом.
  2. Дизайн. Перш за все це стосується декорування поясів. По краям можуть знаходитись кілька китиць або помпонів. Вибір того чи іншого варіанту залежить лише від ваших стильових вподобань.

Де можна купити якісну жіночу крайку в Україні

Замовити жіночі традиційні крайки ви можете просто зараз на нашому сайті. В асортименті представлено великий вибір виробів з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Усі крайки виготовляються з міцних матеріалів і легко поєднуються з традиційним одягом: як повсякденним, так і святковим.

Наші консультанти завжди на зв’язку і готові допомогти вам із пошуком самого традиційного вбрання, а також аксесуарів для нього, підібрати потрібні кольори та дизайн крайки, відштовхуючись від того, з чим саме ви плануєте поєднувати пояс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *