Статьи

Організація курортного відпочинку. Послуги з оренди яхт в Одесі

Як визначитися з типом і розміром яхти

Тут все залежить від тривалості та бажаного рівня комфорту подорожі. Так, якщо ти збираєшся покататися на яхті 1-2 доби по кілька годин, то буде досить яхти довжиною до 10 метрів. Для більш тривалих переходів, наприклад на 3-5 днів, краще вибрати яхту від 10 до 18 метрів. Це оптимальний за ціною і комфорту варіант. Яхта довжиною від 18 до 24 метрів є досить дорогим задоволенням, і для управління нею потрібно повноцінна команда. Яхти довжиною від 24 метрів підходять для обмеженого числа регіонів, так як вони складні в управлінні і дороги в обслуговуванні. Крім того, є так звані мегаяхти — більше 30 метрів в довжину. Якщо захочеш орендувати таку в Одесі, то попроси свого особистого асистента клікнути по посиланню https://als-yachts.com/ru/.

Далі слід визначитися з кількістю і розташуванням кают на яхті. При великій кількості багажу варто виділити як мінімум ще одну каюту під нього. Також не потрібно забувати про екіпаж яхти, який теж потрібно десь розмістити. Що стосується видів яхт — серед них можна виділити два основних: моторні та вітрильні. Моторна яхта дає високу швидкість і незалежність від погодних умов (вітру), але разом з тим обходиться дорожче через великий обсяг споживаного палива і невисокою автономності. Парусна яхта хоч і дає відносно невелику швидкість і залежить від вітру, зате обходиться дешевше.

Чи потрібен екіпаж на яхті

Якщо у випадку з орендою автомобіля або мотоцикла питання найму водія виникає тільки при відсутності у орендаря прав або бажання самостійно керувати транспортним засобом, то з яхтою все складніше. Вибір судна з екіпажем або без нього залежить від декількох параметрів, головними з яких є: наявність шкіперського (капітанських) прав, габарити судна, його клас і так далі. Існує кілька видів оренди яхти:

  1. Bareboat Сharter. Це оренда яхти без екіпажу. Для того щоб керувати яхтою, потрібно мати свідоцтво міжнародного зразка — шкіперські права. Якщо ти хочеш підкорювати моря і океани, то це кращий варіант. Врахуй, що більшість компаній не дає в оренду яхту без екіпажу, якщо її габарити перевищують 10 метрів.
  2. Skippered Charter. Оптимальний варіант для подорожі. Тут яхтою більшу частину часу керує шкіпер, який може навчити тебе базовим навичкам управління. Як правило, цей варіант доступний на яхтах до 18 метрів.
  3. Crew Charter. Найдорожчий варіант, який передбачає повну передачу яхти під управління команди. Тут буде не тільки шкіпер, але і інший обслуговуючий персонал, який зробить круїз максимально комфортним і безпечним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *