Дом и интерьер

Оригінальні люстри AZzardo у сучасному виконанні — геніальне у простому

Люстри AZzardo часто просто вражають своїм оригінальним виконанням, шокуючи своїм неординарним зовнішнім виглядом. У своїй діяльності бренд орієнтований на різну аудиторію, що помітно за асортиментом. Серед продукції представлені ефектні сучасні вироби, орієнтовані на модерн, футуризм і хай-тек, а також лаконічні, але не менш цікаві рішення, які чудово вписуються у традиційніші дизайнерські рішення.

Найчастіше за основу декоруючих елементів беруться вишукані лінії з досить плавними переходами флористичних елементів. Все це переноситься на метал та інші матеріали немов водяна стихія, що струмує. Можна чітко відстежувати компонування витончених квіткових елементів з масивними деталями грубих форм.

Люстри AZzardo — оригінальне в простому

Багато моделей люстр AZzardo створено з орієнтацією на любителів мінімалізму https://electrica-shop.com.ua/lyustri-Azzardo. Характерною рисою таких виробів стало лаконічне дизайнерське оформлення із застосуванням незвичайних кольорів. Таке рішення дозволяє використовувати продукцію бренду для створення виразного акцентування у необхідних для цього місцях.

Не останню роль успішності продукції бренду грають використовувані під час виготовлення матеріали. Застосування високоякісної сировини для підготовки всіх елементів дозволяє забезпечувати надійність функціонування та реалізацію всіх геніальних дизайнерських задумів.

Основний ухил у виробництві зроблено саме на натуральні матеріали. Це просте рішення дозволило реалізувати незвичайне сприйняття навколишнього та втілити його у вигляді люстр бренду Аззардо. При виготовленні продукції основний ухил зроблено на використання таких матеріалів:

  • Різні метали.
  • Напівдорогоцінне каміння.
  • Дерево.
  • Скло.

Проведення ретельного шліфування та виконання особливого огранювання, унікального розпису дозволяє змінити звичну фактуру матеріалів до повної невпізнанності. Нерідко в люстрах AZzardo можна зустріти ретельно відполірований метал, невеликі, але доречні вітражні вставки з різними художніми задумами.

Читай еще!  Что лучше выбрать ванную или душевую кабину?

Універсальність у всьому

Вся продукція бренду оснащується спеціальними кріпленнями, які забезпечують простоту та надійність фіксації виробів. При цьому не важливо на поверхню з якого матеріалу виконуватиметься монтаж люстр.

Як джерело освітлення можуть застосовуватися, як досить доступні лампи розжарювання, так і високоефективні сучасні світлодіодні лампи. Саме застосування досить якісних витратних матеріалів відкрило бренду дорогу до затребуваних серед покупців високоякісних виробів.

Різноманітність вибору на користь клієнта

Особливу увагу необхідно привернути до уваги декоративні люстри бренду Аззардо. Вони представлені різними моделями з різноманітними колірними рішеннями, що дозволяє втілювати в життя навіть неординарні дизайнерські ідеї.

Не менш оригінально виглядатимуть підвісні люстри, виконані в стилі лофт і хай-тек. Тут особливо слід виділити Darling, Terara, Tessio та інші варіанти. Чіпляють погляд і каскадні люстри, де особливо запам’ятовуються варіанти Comet та Luvia. Вони додатково прикрашені спеціальними скляними підвісками, які створюють незабутнє враження свіжості та легкості — відмінне рішення для їдальні чи вітальні.

Для любителів мінімалізму вже готові люстри-профіль, зібрані у серії Waves, Viena, Metric. З їхньою допомогою можна без проблем створити гарний акцент у потрібному місці, і при цьому не перевантажити загальний інтер’єр приміщення.

При цьому багато сучасних лінійок бренду оснащуються найновішими LED-модулями, що дозволяє не тільки прикрасити інтер’єр якісним світлом, а й економити на електроенергії. Більше того, такий підхід є ще й екологічно безпечним, що з урахуванням любові бренду до природних мотивів виглядає цілком закономірно.

Сьогодні люстри Аззардо є дуже затребуваними серед любителів оригінального виконання з природними та футуристичними мотивами. Великий асортимент бренду дозволяє легко підбирати вдалі варіанти для будь-якого оформлення дизайну — від сучасних стилів до відомої класики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *