Аксессуары для женщин

Основні правила підбору срібних ланцюжків

Ланцюжки використовуються в якості прикрас вже багато століть. У давнину подібний виріб було суто чоловічою прикрасою і використовувалося як показник високого статусу та матеріального благополуччя. У сучасному світі ланцюжок представляє собою універсальний прикраса, яке з задоволенням носять і чоловіки, і жінки. Замовити срiбнi ланцюжки ви можете тут https://silverstyle.ua/cepochki/.

Види срібних ланцюжків для жінок і чоловіків

В сучасних ювелірних салонах можна знайти безліч різноманітних ланцюжків зі срібла. Вони бувають довгими і короткими, тонкими і досить масивними, з декоративними вставками або без таких.

Залежно від особливостей плетіння виділяють жіночі, чоловічі та універсальні моделі, які підходять абсолютно всім. Кожен зможе без праці вибрати в цьому різноманітті підходящий варіант для себе або в подарунок.

Носять чоловіки срібло?

Подібні прикраси носять не тільки жінки, а й чоловіки. Вони вибирають, переважно, прості і акуратні моделі. До найбільш віддається перевага відносяться такі варіанти:

  • ланцюжок з биркою у військовому стилі;
  • ланцюжок з маленьким кулоном (з одним орнаментом, що не привертає особливої ​​уваги);
  • ланцюжок в якості самостійного прикраси (як правило, їх ховають під сорочку або футболку так, щоб ланцюжок ледь виднілася).

Як вибрати срібні ланцюжки?

Існує багато різних критеріїв вибору подібних виробів. Нижче наводяться основні, на які слід звертати увагу при покупці.

Чоловічі і жіночі

Чоловіча срібний ланцюжок — лаконічне виріб (як правило, з об'ємним плетінням) з приємним, м'яким блиском, повністю відповідає принципу «помітною непомітності».

Представниці прекрасної статі, навпаки, в більшості випадків віддають перевагу більш ефектні і помітні прикраси.

Читай еще!  Что означают шармы на браслете «Пандора»

По довжині

Ланцюги зі срібла підходять майже до будь-якого вбрання і стилю. Вибираючи чоловічий варіант, доцільно звернути увагу на наступні нюанси:

  • вироби довжиною 40 см — підходящий варіант для підлітків і худорлявих чоловіків з розміром шиї 44-46;
  • вироби довжиною 45 см — рекомендується тим, хто носить одяг розміром 48-52, має середню вагу і стандартну комплекцію;
  • вироби довжиною 50 см — оптимальний вибір для більшості (універсальні моделі).

Різні замки

На важких чоловічих моделях найчастіше використовують надійні замки, такі як карабін. Тонкі і легкі ланцюжки в більшості випадків застібаються за допомогою круглих замків з пружинкою, але такі замки не вважаються особливо надійним варіантом, оскільки досить часто виходять з ладу. Крім цих варіантів іноді зустрічаються також вироби із застібкою-коробкою (теж ненадійний варіант, так як розстібається набагато частіше, ніж цього б хотілося). Найбільш ненадійними вважаються застібки: «вісімки» і гвинтові замки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *