Дом и интерьер

Основні правила поведінки в сауні

Сучасна римська лазня — парильна кімната з мармуровими лежаками і підлогою, що підігріваються. Все це оброблено натуральним мармуром та оформлено мозаїчним візерунком. У справжній лазні обов'язково передбачається фонтан із термальною водою. Римська лазня відрізняється дуже високим рівнем вологи і відносно низькою температурою. Її відвідування має не тільки лікувальний ефект, але й корисне у косметології. Основні правила поведінки ви можете прочитати тут про сауну у Львові https://trystyhii.com.ua/services/rymska-sauna/.

Що таке римська лазня?

Римська лазня – це спеціальне приміщення, яке має особливу систему обігріву. Обігрівається приміщення сухим гарячим повітрям, температура якого в тепідарії в межах 45 градусів, а в лаконікумі в межах 65 градусів. Обидві кімнати обладнані лавками, що розміщуються на різній висоті.

Охолодження відвідувачів відбувається у спеціальних басейнах із різною температурою води. Особливістю такої лазні є те, що вона завжди виготовляється лише з натурального каменю. Це може бути не лише мармур, а й граніт.

Для підтримки потрібної температури рівня вологості використовується особлива термальна вода. Вона подається в терми трубами. Температура у басейнах також підтримується за рахунок корисної термальної води.

Під підлогою римської лазні розташовуються печі та котли з водою. Пара в парну підводиться трубами. Ще одна відмінна риса римських лазень – це високий рівень вологи. Але температура повітря при цьому порівняно з іншими видами лазень низька.

Лікувальний ефект римських лазень

Сеанси відвідування римських лазень допомагають упоратися з великою кількістю захворювань. Такий вид лазень має такий вплив на організм:

  1. Після відвідування налагоджується функціонування серцево-судинної, ендокринної, дихальної та кровоносної систем. При правильному відвідуванні лазні буде надано допомогу гіпотонікам. Це з тим, що з перепадах температури судини стають більш еластичними, з допомогою чого зміцнюється серцевий м'яз. Має сприятливий вплив на людей, які страждають на захворювання дихальних шляхів. Але в цьому випадку відвідувати лазню можна лише після консультації з лікарем.
  2. Завдяки зміні температур у лазні відбувається загартовування організму. Завдяки цьому люди менше хворіють, тому що спрацьовують захисні сили організму. При регулярному проведенні процедур зміцнюється імунітет.
  3. Збільшує кількість еритроцитів у крові.
  4. Римська лазня характеризується чудовою розслаблюючою дією. Сеанси допоможуть впоратися з сильною напругою та перенесеним стресом.
  5. Завдяки постійним процедурам люди можуть впоратися із болями при артриті, радикуліті, а також попрощатися з болями у суглобах.
Читай еще!  Як покращити швидкість домашнього інтернету

Це далеко не всі корисні властивості римської лазні. Але отримати бажаний результат можна тільки при правильному відвідуванні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *