Дом и интерьер

Осушувачі повітря і здоров’я користувача та захист інтер’єра від руйнування

Надмірна вологість у квартирі чи комерційному приміщенні призводить до утворення негативної мікрофлори у приміщенні, появи ризиків активного поширення хвороботворних мікроорганізмів, а також сприяє руйнуванню предметів інтер’єра. Висока вологість створює відчуття дискомфорту. Осушувач повітря Тротек за ціною є вигідною пропозицією, яка допоможе врегулювати вологість повітря, відновити якісний стан приміщення, створити комфортні та безпечні умови для життя та роботи.

Компанія “Ваш Клімат” пропонує широкий асортимент високоякісних, оптимальних за ціною, з великим переліком додаткових опцій та можливостей і енергоощадливим режимом роботи. Більше про асортимент кліматичної техніки, що пропонується користувачам онлайн-магазину можна прочитати за посиланням https://vashklimat.com.ua/. Тут можна обрати необхідну кліматичну техніку практично всіх напрямків, а також:

  • оформити замовлення;
  • оплатити вартість товару;
  • визначитись з необхідним способом доставлення до місця проживання замовника.

Як працює осушувач і чи варто його ставити у звичайне житло?

Зниження вологості повітря в приміщенні відбувається внаслідок застосування простої, але витратної за організацією, технологією — витіснення з втягнутого повітря, вологи. Для цього використовується спеціальна технологія виділення вологи, а на виході іноді застосовується ще і опція додаткового підсушування повітряної маси. Для своєї роботи осушувач забирає з житла, повітря. Потім повітря потрапляє у житлові чи комерційні приміщення вже сухим і трохи підігрітим.

Ще декілька важливих переваг для користувачів:

  • убезпечення від появи корозії на металевих поверхнях;
  • уникнення проникнення у їжу мікроорганізмів і збереженість продуктів;
  • в цілому – скорочення витрат на обслуговування краще облаштованого осушувача.

Якість повітря та самопочуття

Надмірна вологість шкідлива тим, що руйнує поверхні стін, меблів, але найголовніше – впливає на якість повітря, що вдихає користувач. Також надмірно насичене вологою повітря є передумовою створення несприятливої атмосфери у приміщенні. Очищене додатково повітря, поліпшує якість повітря у житлі чи для офісу, а отже надає співробітникам додаткових шансів працювати ефективніше і результативніше, крім того, підсушування повітря.

Читай еще!  Просторные и эргономичные кухни в новостройку

Економність у витрачанні газу, електроенергії та інших ресурсів на нагрівання

Взимку вологе повітря у житлі чи офісі змушуватиме витрачати більше енергетичних ресурсів на обігрів будинку із підсушеним повітрям. Ця унікальна властивість сухого і очищеного повітря – краще збереження тепла – є вагомим аргументом на регуляцію згаданого завдання. Таким чином сухе повітря у будинку набагато краще акумулює тепло і не дає поширюватись холоду.

Антиалергенні та інші додаткові опції

Регулятор вологості допомагає скоротити кількість шкідливих домішок у повітрі, що впливають на людей із такими хворобами як алергія та астма. Менше вологи – менше джерела розповсюдження стимуляторів алергічної реакції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *