Женское здоровье

Переваги лікування уві сні

Боязнь стоматологів — один з найпоширеніших страхів. Для неї навіть є окреме назва — дентофобія. Кожна людина в тій чи іншій мірі піддається цьому страху. Кого-то лякає звук бормашини, кого-то починає трясти при вигляді стоматологічних інструментів. І якщо на більшість людей діють вмовляння фахівців, то людина з дентофобіей просто не в силах впоратися зі своїм страхом. А це загрожує вже не тільки втратою контролю над собою, але і занедбаним станом зубів.

І як чудово, що прогрес постійно полегшує нам життя. Тепер в арсеналі стоматологів — не тільки новітнє обладнання та сучасні знеболюючі препарати, а й такий метод, як лікування зубів уві сні. Багато зітхнуть з полегшенням, коли дізнаються, що можна просто сісти в крісло стоматолога, розслабитися і … заснути! А прокинутися вже з новенькими здоровими зубами. Схоже на фантастику!

Кому ж показана така процедура?

Для подібної маніпуляції є ряд свідчень. По-перше, дитячий вік до трьох з половиною років. З малюками лікаря дуже важко домовитися, а психологічна травма при насильно утриманні може в кілька разів перевищити користь від лікування. У той же час великий ризик пошкодження мови або слизової рота, так як лікар не може легко дістатися до уражених ділянок. Тут як раз і рекомендують лікування дитячих зубів під седацией.

По-друге, звичайно, пацієнти з дентофобіей. Лікарю просто необхідно звести нанівець непереборні страхи людини і уникнути негативного досвіду, підкріплює фобію.

По-третє, лікування уві сні рекомендують у випадках, коли має бути складне і довгий вплив. Наприклад, видалення декількох запалених зубів. Або коли через особливості організму з пацієнтом неможливо домовитися. Наприклад, це може бути виникнення блювотного рефлексу в момент лікування. Узнати всi ви переваги лікування уві сні можете тут https://stomakvarel.lviv.ua/diti/likuvannya-uvi-sn.

  1. Основні переваги при лікуванні уві сні:
  2. Повне виключення стресу.
  3. Можливість провести масштабні і тривалі процедури, пролікувати відразу кілька зубів, так як пацієнт не втомлюється.
  4. Тривалі гарантії на пломби. Так як доступ до зубів не ускладнений і не відділяється слина, яка може вплинути на якість пломб, лікар може провести процедуру максимально ефективно.
  5. Гарантовано не буде болю.
Читай еще!  Классическая имплантация зубов. Воссоздаем утраченные зубы

Лікування зубів уві сні поділяють за типом впливу: седація і загальний наркоз.

Седация або загальний наркоз?

Седация — це стан, подібне сну, в нього занурюють пацієнта за допомогою різних снодійних складів. Є різні види седації. Наприклад, за силою впливу ліків фахівці товариства анестезіологів США (ASA) виділяють такі види:

  1. Мінімальна седація. При такому впливі хворого не хилить в сон, він розслаблений і спокійний, може взаємодіяти з доктором. Тривожності і паніки немає.
  2. Поверхнева. Пацієнта тягне заснути, але свідомість і здатність говорити збережені. Ймовірно уривчасті збереження спогадів про лікування.
  3. Глибока седація. Людина спить. При цьому є реакція на дії. Пацієнт реагує на гучний голос лікаря.
  4. Загальний наркоз.

Відмінність седації від загального наркозу — в тому, що в першому випадку немає знеболюючого ефекту. Знеболювання лікар проводить окремо перед початком лікування зубів. Лікування зубів під седацией — це поверхневий сон, з якого лікар може вивести вас в будь-який момент. Ви перебуваєте в свідомості і здатні сприймати і виконувати вказівки лікаря. При загальному наркозі, на відміну від седації, присутній блокування захисних рефлексів організму — кашлю і ковтання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *