Женское здоровье

Переваги лікування уві сні

Боязнь стоматологів — один з найпоширеніших страхів. Для неї навіть є окреме назва — дентофобія. Кожна людина в тій чи іншій мірі піддається цьому страху. Кого-то лякає звук бормашини, кого-то починає трясти при вигляді стоматологічних інструментів. І якщо на більшість людей діють вмовляння фахівців, то людина з дентофобіей просто не в силах впоратися зі своїм страхом. А це загрожує вже не тільки втратою контролю над собою, але і занедбаним станом зубів.

І як чудово, що прогрес постійно полегшує нам життя. Тепер в арсеналі стоматологів — не тільки новітнє обладнання та сучасні знеболюючі препарати, а й такий метод, як лікування зубів уві сні. Багато зітхнуть з полегшенням, коли дізнаються, що можна просто сісти в крісло стоматолога, розслабитися і … заснути! А прокинутися вже з новенькими здоровими зубами. Схоже на фантастику!

Кому ж показана така процедура?

Для подібної маніпуляції є ряд свідчень. По-перше, дитячий вік до трьох з половиною років. З малюками лікаря дуже важко домовитися, а психологічна травма при насильно утриманні може в кілька разів перевищити користь від лікування. У той же час великий ризик пошкодження мови або слизової рота, так як лікар не може легко дістатися до уражених ділянок. Тут як раз і рекомендують лікування дитячих зубів під седацией.

По-друге, звичайно, пацієнти з дентофобіей. Лікарю просто необхідно звести нанівець непереборні страхи людини і уникнути негативного досвіду, підкріплює фобію.

По-третє, лікування уві сні рекомендують у випадках, коли має бути складне і довгий вплив. Наприклад, видалення декількох запалених зубів. Або коли через особливості організму з пацієнтом неможливо домовитися. Наприклад, це може бути виникнення блювотного рефлексу в момент лікування. Узнати всi ви переваги лікування уві сні можете тут https://stomakvarel.lviv.ua/diti/likuvannya-uvi-sn.

  1. Основні переваги при лікуванні уві сні:
  2. Повне виключення стресу.
  3. Можливість провести масштабні і тривалі процедури, пролікувати відразу кілька зубів, так як пацієнт не втомлюється.
  4. Тривалі гарантії на пломби. Так як доступ до зубів не ускладнений і не відділяється слина, яка може вплинути на якість пломб, лікар може провести процедуру максимально ефективно.
  5. Гарантовано не буде болю.
Читай еще!  /gemorroy-prichiny-simptomy-lecheni

Лікування зубів уві сні поділяють за типом впливу: седація і загальний наркоз.

Седация або загальний наркоз?

Седация — це стан, подібне сну, в нього занурюють пацієнта за допомогою різних снодійних складів. Є різні види седації. Наприклад, за силою впливу ліків фахівці товариства анестезіологів США (ASA) виділяють такі види:

  1. Мінімальна седація. При такому впливі хворого не хилить в сон, він розслаблений і спокійний, може взаємодіяти з доктором. Тривожності і паніки немає.
  2. Поверхнева. Пацієнта тягне заснути, але свідомість і здатність говорити збережені. Ймовірно уривчасті збереження спогадів про лікування.
  3. Глибока седація. Людина спить. При цьому є реакція на дії. Пацієнт реагує на гучний голос лікаря.
  4. Загальний наркоз.

Відмінність седації від загального наркозу — в тому, що в першому випадку немає знеболюючого ефекту. Знеболювання лікар проводить окремо перед початком лікування зубів. Лікування зубів під седацией — це поверхневий сон, з якого лікар може вивести вас в будь-який момент. Ви перебуваєте в свідомості і здатні сприймати і виконувати вказівки лікаря. При загальному наркозі, на відміну від седації, присутній блокування захисних рефлексів організму — кашлю і ковтання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *