Аксессуары для женщин

Переваги натуральної та органічної косметики

У сучасних косметичних і засобах для догляду використовуються найрізноманітніші інгредієнти. При цьому лідерами продажів дедалі більше стають засоби, у складі яких є натуральні компоненти. Така косметика на упаковці зазвичай має позначку «nature», «100% organic», «біо» — що означає «натуральна косметика» або «органічна». Чим корисні ці засоби і чим вони відрізняються від звичайної косметики. Розбираємось по порядку. Каталог натуральної та органічної косметики доступний тут https://suemade.com/.

Переваги натуральної косметики

Засоби, у складі яких є натуральні компоненти, на відміну від звичайної косметики, що містить силікони, парабени та інші синтетичні добавки, сприятливо впливають на шкіру, оздоровлюють її. Звичайна косметика найчастіше просто маскує недоліки та створює «видимість» здорової шкіри.

У натуральної косметики є ряд інших переваг, а саме:

  1. М’яка дія на шкіру, без порушення кислотно-лужного балансу, із збереженням ліпідного захисного бар’єру;
  2. Екокосметика є абсолютно безпечною, не містить небезпечних речовин;
  3. Підходить для використання у будь-якому віці, є серії засобів спеціально для дитячого догляду;
  4. Не викликає звикання;
  5. Натуральна косметика не завдає шкоди довкіллю, не тестується на тваринах.

Природні компоненти, на відміну синтетичних, запускають природний процес регенерації шкіри. В результаті шкіра відновлюється і самостійно позбавляється різних проблем.

Корисні властивості натуральних інгредієнтів у косметиці

Косметика з натуральними компонентами – це досить дорогі засоби, оскільки витрати на її виробництво значно вищі. У складі натуральної косметики використовуються рослинні екстракти, фруктові кислоти, сировина тваринного походження, мінеральні інгредієнти, натуральні олії, природні або аналогічні натуральні консерванти – лимонна кислота, сорбінова або саліцилова. Розглянемо докладніше ці компоненти.

Екстракти та витяжки з рослин

Косметичні препарати, у складі яких є рослинні витяжки та екстракти, відрізняються гарною дієвістю. Оскільки рослинні компоненти містять спеціальні речовини з швидкою проникною здатністю. Інгредієнти, завдяки яким забезпечується ефективність натуральної косметики, одержують із цілющих рослин – ромашки, календули, алое, реп’яха, чистотілу, кропиви та інших. Для отримання корисних компонентів виробники використовують спеціальні розчини на натуральній основі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *