Статьи

Переваги співробітництва з «Автоломбардом»

Що собою представляє компанія «Автоломбард»? Йдеться про фірму, яка допомагає вирішити фінансові проблеми з максимальною ефективністю та швидкістю. Сучасний ломбард авто, дозволяє вирішити труднощі, коли гроші знадобилися швидко, а варіантів де їх узяти не так багато. Не завжди виходить позичити у родичів чи знайомих.  До того ж далеко не всім це подобається бути у боргу перед близькими. Бажається залишатися самостійним, розраховувати виключно на себе.

Фірма «Автоломбард» знаходиться на ринку кредитування з 2009 року, тому вже має власний капітал, причому немалий. За роки діяльності, компанія не отримала жодних претензій від клієнтів. Звертаючись на послугами «Автоломбарда» кожен може бути впевненим, що допомога безпечна і принесе ті результати, на які очікуєте.

Причини звернутися саме до даної компанії?

Клієнти, що мають власний досвід співпраці з компанією, залишаються задоволені компетентним сервісом. Без особливих зусиль можна отримати кредит під заставу автомобіля, причому процентна ставка низька. Також можна скористатися послугою швидкого кредитування під заставу вантажних автомобілів, мотоциклів, водного транспорту іншої техніки. Послугами ломбарду завжди можна скористатися у Києві.

Головні переваги співробітництва з компанією полягають у наступному:

  • Потрібна невелика кількість документів. В першу чергу, паспорт, код, свідоцтво про реєстрацію траспорту;
  • Середній час оформлення договору десь 1 година. За цю годину, клієнт може отримати гроші під заставу авто чи іншого виду транспорту. Автоломбард автомобіля у столиці являється майбутнім у сфері кредитування;
  • Проводиться компетентна і чесна оцінка автомобіля або іншого транспорту, який виступає у ролі застави;
  • Щодо процентної ставки на заставу, то являється мінімальною. На оформлення документації ціни низькі;
  • З боку компанії видається письмова гарантія на те, що автомобіль залишиться цілим і неушкодженим. Тобто за машину, що пішла в якості застави, хвилюватися не доведеться;
  • Постійні клієнти мають змогу розраховувати на участь в регулярних програмах лояльності.
Читай еще!  Скидки на снегоходы в Москве

Компанія має власні цінності, яких дотримується. Полягають такі цінності в оперативності, надійності, якості усього обслуговування. Головна мета компанії полягає у тому, щоб кожен бажаючий мав змогу отримати кредит під мінімальні проценти. Можна сміливо здавати машину чи інший транспорт, щоб отримати готові гроші.

Компанія, яка йде назустріч клієнту

«Автоломбард» зацікавлений у тому, щоб надавати кредити клієнтам, тому тут завжди готові увійти в положення, підтримати та допомогти. Клієнт має змогу звернутися до нас щодо відстрочки платежу, перерахунків та виплати відсотків без самого кредиту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *