Статьи

Переваги використання лікувальних кормів Хіллс

Існує помилкова думка, що тварини мають чудове чуття і вміють відрізняти корисну для них їжу від шкідливої. Насправді це не так, і ваш улюблений вихованець може з величезним задоволенням є ароматний корм, що містить небезпечні для здоров'я добавки. Разом з експертами розуміємося, як читати етикетку на кормі для собак та яких інгредієнтів у складі варто уникати.

Найчастіше основним компонентом сухих кормів класів економ та преміум стають м'ясне борошно, злаки (кукурудза), курячий жир. Далі йдуть різні добавки, такі як пробіотики, екстракт юкки, вітамінно-мінеральні премікси, до кормів окремих марок додаються консерванти, стабілізатори, антинаглядачі.

Склад вологого корму (також економ- та преміум-сегменту) – це м'ясо або субпродукти м'ясного компонента (від 4 до 15%), різні желеутворюючі, смакові та інші добавки, комплекс жиророзчинних вітамінів (A, D, E). Гарні властивості та склад має лікувальний корм Хіллс, його ви можете замовити на сайті магазину "Petko" https://petko.com.ua/uk/lechebnyy-korm-dlya-sobak/c452/brend-values-hills/.

ВАЖЛИВО

Якщо у складі джерело білка не уточнюється, то є всі підстави не довіряти якості продукту. Сировиною для отримання його тварин білків можуть бути будь-які відходи зі скотобоєн та інших місць (наприклад, загиблі, присипані або загиблі внаслідок нещасних випадків тварини).

Як правило, у складі корму сегмента «економ» зустрічаються такі абстрактні компоненти, як злаки, м'ясо та субпродукти, білкові рослинні екстракти. Знову ж таки, чиє м'ясо та чиї субпродукти не уточнюється. Відсоткове співвідношення також невідоме. Такого корму краще уникати, оскільки незрозуміло походження джерел білка.

Субпродукти – основне джерело деяких мікроелементів та вітамінів, яких у м'язовому м'ясі чи ні, чи дуже мало. Фактично їх вміст у кормах може знизити кількість інших штучних добавок. З іншого боку, субпродукти містять велику кількість сполучних тканин, перетравність їх протеїну нижче, ніж у м'язового м'яса, тому високий вміст субпродуктів може негативно вплинути на повноцінність білкового складу. Деякі собаки погано засвоюють сполучні тканини (хрящі), через що у них може траплятися діарея.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *