Семья

Послуги доглядальниці в пансіонаті

Доглядальниця чи пансіонат – що вибрати?

Близька людина вимагає особливої ​​уваги та турботи. Здоров'я вже не таке міцне, хронічні хвороби часто призводять до мук, розсіяна увага та ослаблена пам'ять є однією з проблем для нормального спілкування.
Забезпечити нормальний догляд, цілодобове спостереження та професійну допомогу – головне, що потрібно зробити щодо літньої людини.
Багато хто зупиняється на варіанті персональної доглядальниці. Але чи так це вигідно та зручно?

Чому не варто поспішати з вибором

Доглядальниця — це звичайна людина, яка найчастіше не володіє спеціальними знаннями і навичками в галузі медицини. Трапляються варіанти, коли колишні медпрацівники, найчастіше похилого віку, пропонують свої послуги. Але варто пам'ятати, що звичайна медсестра не замінить цілого штату лікарів, яким можуть похвалитися пансіонати.

Доглядальницю частіше наймають у випадках:

  • нагляду за лежачим хворим;
  • нагляд протягом певного денного або нічного відрізка часу;
  • контролю своєчасності прийому призначених лікарських засобів.

Доглядальниця не зможе надати екстрену допомогу у разі потреби. Максимум — це викликати швидку допомогу або зателефонувати родичам для позначення ситуації, що виникла.

Сьогодні багато комерційних компаній пропонують послуги "професійних" доглядальниць. Проте, варто пам'ятати — мета подібної роботи полягає у отриманні прибутку з однієї години догляду за хворим. У більшості "догляд" приватної доглядальниці зводиться до обмежених послуг: спостерігає за станом хворого, перевдягає його, підносить воду, запитує, чи не потрібна ще якась допомога. А що може відповісти ваш родич, прикутий до ліжка і який страждає на недугу? Поставте собі це питання.

Переваги пансіонату

Пансіонат відповідає сучасним вимогам, оснащений медичним обладнанням, штат складають кваліфіковані спеціалісти.

Читай еще!  Як дізнатись свіжі гороскопи

Мережа пансіонатів "Турбота" https://pansion-zabota.com.ua/uslugi-sidelki/ в Україні розташована в екологічно чистих районах Підмосков'я. Свіже повітря сприяє швидкій реабілітації, постоялець знаходиться в комфортних умовах і відчуває душевну рівновагу. Це немалозначна частина для швидкого відновлення фізичних сил та здоров'я.

Крім цього:

  • нагляд та догляд здійснюються цілодобово та щодня;
  • літній людині призначається індивідуальна програма реабілітації;
  • психологи та дієтологи розробляють персональні програми лікування;
  • санітарно-гігієнічний догляд виконується на професійному рівні.

Але основною перевагою є те, що людина отримує можливість спілкування. Сприятлива атмосфера, порядний та чуйний персонал, доброзичливе ставлення з боку профільних фахівців неодноразово відзначалися клієнтами пансіонатів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *