Статьи

Причини чому так важливо мати відгуки в Інтернеті, навіть якщо у вас офлайн-бізнес

У цій статті розповімо, як відгуки працюють на користь компанії, чому думки в Мережі потрібно відстежувати і як зробити так, щоб ваш бізнес завжди мав хороші відгуки.

Відгуки як спосіб спілкування між клієнтами. Підсумок — компанія в плюсі

Покупці шукають відгуки в Інтернеті не тільки для того, щоб дізнатися про якість товару або послугу. Думки інших споживачів допомагають їм визначитися з конкретною покупкою або послугою, якої вони дійсно потребують. Якщо між покупцями виникають діалоги у відгуках, це приносить користь обом сторонам: клієнтам та компанії. Перші регулярно спілкуються між собою, діляться та отримують потрібну інформацію. У результаті така комунікація позитивно дбає про репутацію компанії.

Ділячись досвідом, «старі» покупці відчувають свою потребу, а нові клієнти, завдяки їм, роблять правильний вибір і залишаються задоволеними отриманим результатом. Діалоги у відгуках в Інтернеті про вашу компанію можна підтримувати за допомогою адміністратора або служби підтримки, які регулярно відповідатимуть на запитання клієнтів.

Чому рекомендовані відгуки для офлайн-компанії – це не вихід?

Написати кілька шаблонних відгуків і заспокоїтись — гарний варіант тільки на перший погляд. Почнемо з того, що рекомендації легко відрізнити від реальних. Вони написані як під копірку, загалом і не висловлюють справжніх емоцій клієнтів. Такі відгуки, можливо, на руку тільки новим компаніям і спочатку, щоб привернути увагу покупців і замовників. Але згодом замовні коментарі старіють і викликають підозру, тому що, якщо й змінюється їхня кількість, то якість видає всю суть.

Підведемо підсумки

Навіть офлайн-компаніям потрібні відгуки в Інтернеті. Це орієнтири, які постійно наводитимуть нових клієнтів і замовників, якщо залишені в Мережі думки позитивні. Не потрібно ламати голову, як зробити так, щоб про ваш бізнес регулярно з'являлися хороші відгуки в Мережі, залишені реальними людьми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *