Мода

Роликові ковзани та їх види

Дитячі ролики KIDS, вони ж дитячі ролики

Дитячі ролики — такі самі на вигляд як і ролики для їх батьків. Окрім одного нюансу – вони робляться розсувними. Звичайно, не від нуля до нескінченності, а в межах 4-х розмірів.

У цій категорії конкуренція між виробниками роликових ковзанів розгортається в способах адаптації черевика до ноги дитини, що швидко росте. Батьки, будьте спокійні, кататися в цих роликах дитині буде безпечніше, ніж будь-які інші! Роликові ковзани ви можете замовити тут extremstyle.ua.

Ролики для слалому

Слалом на роликових ковзанах — зовсім особливе мистецтво, що вимагає в свою чергу особливих роликових ковзанів. Ролики для слалому би мало бути міцними, забезпечувати хорошу бічну підтримку, коротку жорстку раму — тобто. бути суперманевреними: адже багато слаломних елементів вимагають нереально віртуозної точності при їх виконанні.

Роликові ковзани для фрискейту

Такі роликові ковзани стали дуже популярні останнім часом — вони забезпечують можливість швидко їздити по місту і можливість виконувати різні стрибки і слайди (різноманітні ковзання на колесах). Жорсткий черевик, колеса середнього діаметра (до 80 мм), коротка рама, хороший антишок та бічна підтримка. Всі ці чудові якості досягаються за рахунок відсутності відчутної вентиляції (цілком цілісний черевик добре тримає і захищає ногу, але вентилюється слабо).

Швидкісні роликові ковзани

RACE (швидкісні) — ролики, що потрапляють під цю категорію, найдорожчі, "вузькозаточені" і тому вони абсолютно не універсальні в порівнянні з усіма перерахованими напрямками. Ці ролики призначені виключно для високих швидкостей та їзди спеціальним треком.

Швидкісні ролики мають дуже жорсткі низькі черевики, найжорсткіші і одночасно легкі рами, розрахована на 4 великі колеса 90 або 100мм, або ж п'ять коліс 80-84 мм. Підшипники – найкращі – Abec 9, металокерамічні або мікропідшипники. Низький жорсткий черевик  і  дозволяє сильніше відштовхуватися, жорстка рама і великі колеса швидше набирати і підтримувати високу швидкість. можливості їх альтернативного використання непідготовленими людьми, скажімо як прогулянкові.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *