Статьи

Саджанці фруктових та плодових дерев

Персик. Корисні речовини у плодах персика: Вітаміни групи В, С, Е, К, Н, РР, Калій, Магній, Цинк, Селен, Мідь, Марганець, Залізо, Фосфор, Натрій, Пектини, бета-каротин, органічні кислоти. Персики вживають при проблемах із суглобами та кістками. Вони сприяють виведенню з організму токсинів та солей. Персики рекомендують ввести в свій раціон харчування людям, які страждають від артриту, ревматизму, остеохондрозу та остеопорозу. З персиків готують рулети та сухофрукти.

Аронія. Корисні речовини в плодах аронії: вітаміни А, В, К, С, Е, Р, Йод, Бор, Магній, Марганець, Мідь, Залізо, аскорбінова та фолієва кислоти. Вживання ягоди перешкоджає зростанню новоутворень, активізують роботу печінки, добре впливають на роботу ендокринної системи. Чорноплідна горобина підходить для приготування: киселів, квасу, лимонаду, наливки. З ягід чорноплідної горобини готують: кекси, пудинги. Плоди аронії використовують у приготуванні заготовок та напоїв.

Шовковиця. Корисні речовини у плодах шовковиці: Вітаміни. А, В1, В2, С, Е, К, РР, Залізо, Калій, Марганець, Селен, Мідь, Цинк, Магній, Кальцій, Фосфор, Натрій. Ягоди підвищують фізичну активність та витривалість. Шовковицю застосовують у виготовленні лікарського збору.

Багато дачників купують та успішно вирощують на своїх ділянках саджанці з упакованою кореневою системою. Дерева порадують вас смачними та корисними плодами. Подбайте про своє здоров’я вже зараз, адже ваш сад стане не тільки наповнений красою, а й чудовими плодами, що утримують здоров’я. У магазинах «Центр Садівника» та на сайті centr-sadovoda.ru представлений величезний вибір саджанців плодових дерев.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *