Дети

Що обрати: натуральне або набивне хутро в дитячому зимовому взутті?

Натуральне хутро або шерсть, що тепліше у взутті

Взимку особливо хочеться відчувати тепло і комфорт, тому ретельно вибирайте зимове взуття. Звертайте увагу на матеріали верху і підкладки. В одній зі статей ми обговорювали натуральну шкіру і нубук. Зараз розглянемо внутрішні утеплювачі. Отже, що тепліше: хутро або шерсть? Який матеріал кращий для зимового сезону? Як підкладали виробники використовують повсть, натуральний, штучне хутро, фліс, овчину. Вони зігрівають ноги, приємні на дотик, забезпечують повітрообмін всередині взуття.

Хутряний утеплювач

Використовується натуральний або штучний матеріал. Як правило, це цигейка (вичинена овеча шкура). Густий довгий хутро на кшталт теплий, але пропускає багато повітря. Утримує тепло за рахунок збереження тепла між волокнами. Теплозбереження залежить від способу виготовлення утеплювача і ворсистості. Добре набитий натуральне хутро тепліше вовни. Матеріал недостатньо щільної структури не утримує тепло всередині, марний при великому морозі. Рекомендуємо купувати взуття відомого виробника, в якості якої ви впевнені.

Переваги хутра перед шерстю:

 1. Щільний ворс створює тепло і сухість всередині взуття,
 2. Овчина не боїться вологи, не гігроскопічна,
 3. Забезпечує ногам «дихання» всередині чобота або черевика,
 4. Ноги не будуть потіти або перемерзати,
 5. Створює комфортний внутрішній мікроклімат.

Шукаєте зимове взуття дитяче хорошої якості? Пропонуємо різноманітні моделі з натуральним хутром. У каталозі kinder-moda.com.ua представлені варіанти для чоловіків і жінок. Колекції поповнюються новинками. На продукцію поширюється гарантія.

Вовняний утеплювач

Легкі зимові моделі забезпечать комфорт і тепло в сильний мороз. Коштують дешевше, виглядають відмінно! Шерсть і повсть мають щільну структуру. Безліч переплетень добре утримують тепле повітря всередині. Чим вище щільність ворсу, тим краще теплоізоляція, тим тепліше черевики або чоботи. Характерно, що в процесі носіння волокна ще більше спресовуються, ущільнюються. Взуття стає тепліше.

Читай еще!  Донорство ооцитов глазами участников процесса

Переваги вовни:

 1. Містить натуральні волокна,
 2. Має оптимальну щільність набивання ворсу,
 3. Взуття можна носити при температурі від нуля до великого мінуса,
 4. Довговічна, практична, не схильна до стирання,
 5. Чоботи або черевики з вовняним утеплювачем більш легкі, витончені,
 6. Взуття з натуральної шерстю доступна за ціною.

Вибирайте утеплювач і взуття, виходячи з погодних умов, власних відчуттів, фінансових можливостей. Розповімо, в яких випадках підійде перший або другий матеріал.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *