Маникюр

Що потрібно для професійного манікюру?

Апаратний манікюр — це досить розповсюджена процедура серед прекрасної половини людства. Минуло так небагато часу з тих пір, як був популярним звичайний манікюр, без використання фрезера. Раніше така процедура займала багато часу як майстрів так і клієнтів. Адже треба було попередньо підготувати кутикулу до її обрізання. Вона мала бути розм’якшеною та зволоженою. Обробка нігтьової пластини та кутикули за допомогою апарату забезпечує швидкість та безпеку процедури.

Апарат для манікюру підлягає регулярній дезінфекції. Тому його можна використовувати на постійній основі. Завдяки йому можна ефективно прибрати лак з нігтя, ідеально відполірувати нігтьову пластину, усунути зайву кутикулу та загрубілу шкіру. Щоб усі ці функції були виконані правильно, потрібно використовувати відповідні фрези для манірюру. Часто неправильно підібрана насадка не дає можливість зробити професійний манікюр.

Види фрез для манікюру

Як бачимо, за допомогою фрез можна зробити цілий комплекс процедур. Розглянемо деякі види фрез:

  • алмазна. Такі фрези ідеально підходять для нарощених нігтів. В залежності від розміру такої насадки можна робити різні процедури. Маленькі підходять для кутикули та валиків з боку нігтів. Великі добре справляються з натоптишами та загрубілою шкірою.
  • керамічна. Вона відрізняється помітною м’якістю порівняно з алмазною. Така фреза буде якісною при роботі с жорстким нігтем та твердою кутикулою. Її можна порівняти з пемзою зовні.
  • корундова. Фреза створена для роботи з натуральними нігтями. Також вона виконує функцію полірування ділянки шкіри навколо нігтя. Така фреза виконує дуже делікатну обробку.
  • Твердосплавна. Насадка прийде в нагоді при підпилюванні нігтів, створенні форми. Також вона використовується при роботі із штучними нігтями. Фреза може прослужити досить довго, адже вона не іржавіє.
Читай еще!  Як вибрати базу для гель лаку

Як користуватися фрезами для манікюру?

Протягом процедури манікюру часто використовуються різні фрези. Особливо це стосується клієнтських випадків, коли є багато проблем із нігтьовою пластиною та шкірою. Користуватися фрезами варто обережно, легенько натискати на ніготь. Це допоможе запобігти псуванню нігтя. Рухи насадкою мають здійснюватися починаючи знизу нігтя і догори. Апарат має працювати не на дуже викокій потужності, щоб була можливість впевнено працювати фрезою і не нанести травму. Рекомендується не працювати насадками для нарощених нігтів з натуральнимі нігтями. Це може зашкодити манікюру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *