Диеты

Що таке суші-дієта

Спорт та здоровий спосіб життя набувають все більшої популярності. Слідкувати за власним раціоном стало модно, тож величезна кількість продуктів і страв, які були типовими для українського столу, набула статусу «шкідливих». Молоко, пшениця, борошно, різноманітні каші – перестали викликати довіру, адже виявилось, що вони погіршують травлення та сприяють передчасному старінню. Якщо дивитися на їжу з такого ракурсу, то замовлення суші у Львові стане особливо гарною ідеєю.

Японську кухню вважають однією із найкорисніших у світі. Не дарма середня тривалість життя японців є настільки вражаючою. Вони стрункі й рідше мають проблеми із серцем та судинами. Морепродукти і рис, а також водорості та овочі складають основу їхнього раціону. Ці продукти не містять багато калорій, проте гарно втамовують голод. Українці, які дбають про своє здоров’я, та прагнуть покращити якість життя й підняти тонус, цікавляться суші-дієтою і замовляють улюблені страви в компанії доставки Sellfish.

Суші та роли – ідеальна їжа для суші-дієти. З різноманіттям страв, які можна замовити у Львові, навіть монодієта видасться надзвичайно легкою та простою. Вона смачна та різноманітна, гарно покращує самопочуття та дозволяє скинути зайві кілограми. Можна замовити роли та сети на будь-який смак:

  • Моне;
  • Пікассо;
  • Делла Белла;
  • Гауді;
  • Стелла тощо.

Наявний асортимент не дозволить засумувати за різноманітністю. Алергікам та людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, варто міняти раціон поступово. Також перед початком дієти бажано проконсультуватися з лікарем, аби впевнитись, що наступні дії принесуть лише користь.

Особливості суші-дієти

Дієта, що основана на споживанні суші та ролів, суттєво відрізняється від раціону, який є типовим для українця. Вона дуже багата на білки. Страви з рибою є ідеальним джерелом протеїну, а також вітамінів A, D, E. Вони насичені жирними кислотами й мікроелементами. Білок, що є у складі риби й морепродуктів, дозволяє схуднути та використовується для побудови м’язової тканини. Він гарно засвоюється.

Читай еще!  Товары для кондитеров: где можно купить качественные товары?

Роли зроблені з корисної крупи, традиційної для японців. З рису готують гарніри, суші, коржики, отримуючи джерело клітковини, мінералів та вуглеводів, а також цілої низки вітамінів групи В. Цей злак виводить із організму:

  • шлаки;
  • токсини;
  • надлишок солі.

Рис наповнює організм енергією та швидко втамовує голод. Розмір порції ролів є достатнім для того, щоб нагодувати одну людину. Після споживання їжа не викликає тяжкості у шлунку, а через певний час організм звикає до подібного раціону.

Всі продукти, що використовуються для приготування страв, мають бути свіжими. Не важливо що це – риба, овочі чи морепродукти. Після термічної обробки вони втрачають значну частину мікроелементів та вітамінів. Тому звичайні роли – кращі від запечених, якщо говорити про їхню користь.

Суші-дієта має тривати лише декілька днів. Вона дозволяє звикнути до споживання страв невеликими порціями та зменшити вагу. Замовляйте роли для себе й друзів в компанії Sellfish, щоб насолодитися їх приємним смаком із користю, не обов’язково для дієти, а хоча б для того, щоб урізноманітнити власний раціон. За допомогою каталогу служби доставки можна скласти меню на кожен день – легко, швидко та без зайвого клопоту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *