Свадьба

Що врахувати у виборі зали для весілля

Організація святкування будь-якої події завжди починається з вибору локації для її проведення. Не виключенням є й підготовка до весілля. Майбутньому подружжю необхідно чимало часу, щоб знайти той єдиний і неповторний зал для весілля. Щоб захід пройшов ідеально, слід врахувати чимало нюансів.

Коли бажано починати пошуки закладу для святкування події? Якщо є можливість, то хоча б за пів року. В такому разі можна бути впевненим, що уподобане приміщення виявиться вільним в бажаний день і час. Особливо це важливо, якщо весілля припадає на піковий період. Зверніть увагу:

  • на розміщення ресторану;
  • на транспортну розв’язку;
  • на місткість залу;
  • на наявність парковки;
  • на обладнання;
  • на особливості меню.

Визначившись з кількістю гостей, можна прорахувати бюджет та внести необхідні корективи. Локації за містом виглядають неймовірно привабливо, але щоб туди дістатися варто витратити чимало часу. Додаткові витрати на таксі також неминучі, а враховуючи відстань, вони будуть суттєвими. Зовсім інша справа – ресторанний комплекс Park. Art of Rest. Це локація, яка дозволяє насолодитися красою природи, адже розміщена вона поруч із живописним парком, та разом з тим – практично в центральній частині Львова. Всі гості зможуть дістатися сюди швидко зручним для себе видом транспорту. Вони без проблем знайдуть, де припаркуватися.

Що спитати в адміністрації

Транспортна розв’язка має суттєве значення в виборі локації для святкування весілля, та попередньо варто оцінити параметри приміщення. Воно повинне вмістити з комфортом всіх гостей і забезпечити достатньо простору для конкурсів і танців. В Park. Art of Rest на вибір надається декілька залів. В залежності від розмірів та формату святкування, вони можуть розмістити від 30 до 250 чоловік.

Читай еще!  Свадебные кольца: советы выбора и выгодной покупки

Визначилися з уподобаннями? Обов’язково поцікавтеся чи вільне дане приміщення на потрібну дату. Якщо так, то доцільно його одразу забронювати, бо ситуація може змінитися. Наявність парковки створить додаткові зручності для гостей, але бажано знати її розміри та графік роботи. Щоб убезпечити себе від виникнення неприємної ситуації, поцікавтеся одразу умовами оренди та розміром передплати, оберіть страви й напої. Останні в Park. Art of Rest представлені в широкому асортименті. Ви можете обрати їжу на власний смак, а сомельє дасть цінні поради щодо вибору вина.

Який зал орендувати для бенкету

Яким ви уявляєте власне весілля? Не неймовірно важливо, адже існує величезна кількість варіантів для оформлення приміщення. Романтичний стиль передбачає наявність м’яких пастельних кольорів та ніжних квітів. Дизайнери можуть використовувати квіткові орнаменти та легкий текстиль. Вінтажний стиль має чіткі обриси й передбачає використання речей, що стилізовані під старовину, льняних тканин. Вінтажні елементи притаманні й бохо, а ще для нього є характерним оформлення з використанням яскравого пір’я та кольорового скла. В модерні ж переважають правильні форми.

Зазвичай зала для весілля має класичне оформлення, та адміністрація Park. Art of Rest завжди йде назустріч своїм клієнтам, тож без проблем співпрацює з їхніми декораторами. Це місце, де втілюються мрії. Якою б не була запланована подія, гості залишаться задоволені її організацією та рівнем наданого сервісу. Орендуйте приміщення в Park. Art of Rest, щоб перейти до нового важливого етапу свого життя легко й урочисто, отримавши море позитивних емоцій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *