Статьи

Сонник Сірник: до чого сняться Сірник жінці чи чоловікові

Сірники сняться уві сні, згідно з сонниками, на яві чекайте серйозних труднощів і неприємностей. Наснилися сірники, які красиво і акуратно складені, можливо, навіть у якісь візерунки – на вас чекають позитивні зміни в найнесподіваніших життєвих галузях. Бачити уві сні розсипані по підлозі сірники – до дрібних та неприємних інтриг. Якщо ж наснилася, як ви ламаєте сірники — чекайте порожню і марну суєту. Детально тут https://astroculus.com/.

До чого сняться Сірники і що означає: Сірники — Бачити уві сні сірник – до скрути, запалювати її – до неприємності.

ДО ЧОГО ЗНИТЬСЯ СІРНИКИ ЗА СОННИКОМ МІЛЛЕРА

До чого сняться Сірники уві сні? Сірники — Сон про сірники обіцяє процвітання та зміни там, де ви цього і не очікували. Запалити сірник у темряві – до несподіваних новин та удачі.

БАЧИТИ СІРКУ: СОННИК Н.СОБОЛЬОВИЙ

Як зрозуміти до чого Сірники уві сні? Сірники — скрута, клопіт і сварка.

ТЛУМАЧЕННЯ СНУ СІРНИКИ ЗА СОННИКОМ НА 365 ДНІВ

До чого сняться Сірники по днях тижня? Розсипані сірники – дрібні інтриги. Ламати сірники — метушитися.

ДО ЧОГО ЗНИЛИСЯ СІРНИК ЗА СОННИКОМ ВІД А ДО Я

До чого сняться сірники? Якщо уві сні ви купуєте сірники про запас — це означає, що через деякий час станете володаркою солідного капіталу. Запалювати сірники – намагатиметеся уникнути неприємної зустрічі, але вам це не вдасться. Якщо сірники відволожилися і не запалюються – наяву доведеться докласти чимало зусиль і вдатися до мистецтва дипломатії, щоб досягти укладання контракту на вигідних для вас умовах. Зламаний сірник – знак розірваних стосунків із залицяльником або коханцем, обгоріла – розлютиться і наговоріть зухвальств людині, набагато старшій, ніж ви. Наступити на коробку зі сірниками – до важких переживань, гірких сліз.

Читай еще!  Бумага для офисной техники - как выбрать?

ЯКЩО ЗНИВСЯ СОН ПРО СІРКУ // СТАРОВИННИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОННИК

Бачити уві сні сірники — труднощі. Запалювати сірник — нещастя; закоханість. Тріска — неприємність, плітки. Промінь тріскати, запалювати — невдача. Хворость сухий — турботи; новини. Він горить – спокій. Дрова – сімейні неприємності. Їх у піч накладати – сварка всіх членів сім'ї. Палити дрова — збитки. Носити дрова – несподіванка. В оберемку тримати – сварка деяких членів сім'ї. Розкидані поліна – дрібні неприємності. Коло дрова — радість. Купувати — плітки. Продавати – сварка. Нафта бачити уві сні — велика безвихідь. Бензин, гас – ти на крок від катастрофи, але якщо вони спалахують – щастя, ними щось поливати, мазати – псувати стосунки з людьми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *