Аксессуары для женщин

Срібні сережки з діамантами купити в інтернет

Як визначити розмір прикраси?

Як визначити розмір кільця?

Існує кілька способів визначення розміру кільця. Перший — за допомогою нитки або паперової стрічки. А другий за допомогою вже наявного кільця.

У першому випадку Вам необхідно взяти нитку з якогось натурального матеріалу, щоб вона не розтягувалася або ж шматочок паперової стрічки близько 10 см в ширину. Вам слід обмотати палець, розмір якого Ви хочете дізнатися, 5 разів. Не варто намотувати занадто туго або так, щоб нитка провисала. Коли Ви обмотали палець, Вам слід схрестити обидва кінці нитки і позначити місце, де вони перетинаються (ну або просто відрізати кінці). Потім візьміть лінійку і виміряйте довжину нитки, а вийшло значення розділіть на 3,14. Також сьогоднi популярнi срібні сережки з діамантами.

Або ж візьміть папір і щільно обмотайте палець один раз і відзначте в місці, де папір перетинається. Потім можете вимірювати довжину лінійкою і ділити на 3,14.

Потім в таблиці нижче знайдіть значення, близьке до того, що вийшло у Вас після того, як Ви провели розрахунки. Якщо значення не точне, потрібно округляти в більшу сторону. Розміри вказані, як в російській, так і в американській версії.

Як визначити розмір ланцюжка?

Щоб визначити бажану довжину ланцюжка потрібно взяти нитку або тонку мотузку, обмотати навколо шиї і зафіксувати в такому положенні, в якому Ви б хотіли, щоб перебувала ланцюжок. Потім прикладаємо нитку на лінійку і вимірюємо, округляючи розмір до 5 см в більшу сторону.

Для правильного вибору ланцюжка необхідно пам'ятати, що красу Вашої шиї підкреслить ланцюжок довжиною 45 см, такі ланцюжки найкраще підходять для того, щоб носити на них хрестик або підвіску. Довжина в 50-55 см підкреслить зону декольте, а ланцюжки довжиною понад 60 см найчастіше носять в два ряди.

Читай еще!  Montale входит в число самых популярных парфюмерных брендов

Як дізнатися довжину браслета?

Для того, щоб правильно вибрати довжину браслета, необхідно взяти сантиметр і обернути його навколо кисті на рівні, на якому Ви хочете носити виріб.

Не забувайте: зручне використання виробу не має на увазі надто інтенсивний обхват зап'ястя браслетом, і ні в якому разі браслет не повинен здавлювати кровоносні судини.

Якщо Ви хочете носити браслет на зап'ясті, потрібно слідувати наступним правилом: відстань між рукою і браслетом — має дорівнювати ширині одного пальця. Додайте розмір обхвату кисті рук до товщини одного пальця — Ваш ідеальний розмір ювелірного виробу.

При виборі браслета необхідно брати до уваги розміри зап'ястя руки. Для невеликого зап'ястя підійдуть елегантні браслети невеликих розмірів. У той час, як на широких зап'ястях гармонійно виглядатимуть прикраси великих розмірів.

Також існує таке поняття, як «регульована довжина», це означає, що доріжка з ланок закінчується такий застібкою, яка дозволяє подовжити виріб. Найчастіше довжину можна збільшити на 2-3 см.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *