Дом и интерьер

Терасна дошка: де застосовується, особливості та характеристики

Плануєте будівництво або хочете облаштувати на відкритому повітрі балкон чи майданчик, веранду? Потрібна терасна дошка. Це різновид будматеріалу, які застосовуються для облаштування майданчиків просто неба. За допомогою дошки терасної майданчику можна надати естетичної привабливості, використовуючи її як декоративне покриття. Вирішили придбати дошку матеріал? Варто замовити послуги продажу та монтажу терасної дошки на https://terasa.in.ua/.

Головний нюанс матеріалу – здатність витримувати зовнішній вплив. Холодний сніг, спекотне сонце, злива, перепади температури, підвищена вологість – все це не страшно для терасної дошки. Виготовлятися вона може з різних матеріалів, включаючи:

 • композити;
 • деревину;
 • полімери.

Всі вони відрізняються тривалим терміном служби, стійкі до механічних пошкоджень.

Галузь застосування 

Для чого потрібна терасна дошка? Вона допоможе створити привабливий міцний майданчик для барбекю, відпочинку на природі. У використанні матеріал безпечний та надійний. Розглянемо перелік робіт, які можна проводити за допомогою терасної дошки.

 1. Облаштування балкону, тераси, веранди. Можна відтворити надійний майданчик, призначений для сімейного відпочинку в заміському будинку. Це може бути зона релаксації або продовження живого приміщення.
 2. Монтаж декоративного паркету, що надає відкритій території додаткового затишку. Терасні дошки вражають різноманітністю фактур, кольорів, що індивідуалізує проект.
 3. Будування огорожі або паркану, які виконують функцію додаткового захисту. Господар зможе створити на свіжому повітрі закриту зону для відпочинку.

Різновиди терасної дошки 

Варто розглянути різновид терасної дошки.

 1. Дерев’яна – може бути виготовлена ​​з ялини, сосни, модрини. Відрізняються варіативністю текстур, природною красою. Серед недоліків – необхідність регулярної обробки спеціальними лаками та оліями. Це допомагає захистити дерев’яну терасну дошку від променів сонця та руйнівної дії вологи.
 2. Композитна – виготовлена ​​шляхом змішування полімерів та деревної стружки. Стійкий до променів сонця, підвищеної вологості. Композитні дошки терасні – найпопулярніші, оскільки відрізняються тривалим терміном служби.
 3. Полімерна – створена з полімерів, стійка до механічних пошкоджень та дії сонця, вологи. Відрізняється розмаїттям палітри кольорів, фактур. Додаткова перевага – не потребує обробки або фарбування.
Читай еще!  Тенденции дизайна интерьера 27 крупнейших тенденций 2021 года livingetc

Перед покупкою дошки терасної слід враховувати:

 • конкретні вимоги до майданчика;
 • особливості екстер’єру, монтажу;
 • виділений бюджет;
 • форму та розмір дощок.

Терасна дошка – відмінний варіант для зовнішніх будівельних робіт, що дозволяє реалізувати найсміливіші проекти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *