Статьи

Технічний університет у Кошице: як до нього вступити

Державні вищі навчальні заклади Словаччини мають багато бюджетних місць для українських студентів. Здобути освіту у цій країні означає отримати диплом міжнародного зразка, який дає право працювати у будь-якій країні ЄС. Тут працює 33 виші, для вступу до яких не потрібно складати іспити чи надавати сертифікат ЗНО.

Одним із найкращих у Словаччині є Технічний університет, який знаходиться у місті Кошице. У поточному році він посів третє місце у рейтингу вищих навчальних закладів країни. Відомий, зокрема, тим, що пропонує навчання на різноманітних технічних спеціальностей, серед них багато – з авіаційної галузі. Останні доступні для іноземців тільки тут.

Процес та особливості навчання

Цей заклад був заснований у 1937 році, хоча його історія починається набагато раніше. Нинішню назву він отримав у 1991 р., до цього був просто філією вишу в Братиславі. Зараз Технічний університет в Кошице вважається одним із провідних у країні, щорічно сюди приїздять та вступають студенти з усього світу. Заклад співпрацює з різними підприємствами країни, тому після отримання диплома є можливість відразу влаштуватися на роботу.

Технічний університет в Кошице має обладнані усім необхідним для навчання аудиторії, сучасну бібліотеку з необхідною літературою, мультимедійні приміщення. Створені усі умови для отримання якісної освіти та здобуття практичних навичок. Серед студентів багато іноземців, тому до них завжди ставляться з повагою та толерантно. Великий попит мають спеціальності в галузі інформатики, логістики, кібербезпеки.

Що потрібно для вступу до Технічного університету

Щоб стати студентом цього вищого навчального закладу, не потрібно складати іспити чи надавати сертифікат ЗНО. Від абітурієнта вимагають наступні документи:

  • біометричний закордонний паспорт або візу;
  • для майбутніх бакалаврів і тих, хто бажає вступити на магістратуру – атестат із додатком;
  • довідку про оцінки за період із 8 по 10 та першу половину 11 класу для тих, хто ще не закінчив школу;
  • мотиваційний лист та автобіографію;
  • скан-копію внутрішнього паспорта.
Читай еще!  Увлекательная рулетка в Пин-Ап: как побеждать в популярной игре

Для безплатного навчання українцям потрібно вибрати словацьку мову й володіти нею на рівні В1-В2. Для цього варто попередньо відвідати мовні курси із якісною підготовкою безпосередньо до вступу від Educate Agency. Можна вибрати також англійську, німецьку або інші мови, але тоді навчання буде платним.

Щороку умови для вступу до Технічного університету в Кошице змінюються, вони також можуть відрізнятися для різних факультетів. Тому варто скористатися консультацією та всебічною допомогою Educate Agency.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *