Дом и интерьер

Вибір ідеального матраца для сну, на що варто звернути увагу

Вибрати хороший матрац для сну може виявитися непросто. Необхідно пам’ятати, що близько 30% свого життя людина проводить у ліжку, і комфорт сну впливає на здоров’я і благополуччя. Тому варто ознайомитися зі специфікою недорогих ортопедичних матраців від Магдек і вибрати структуру, яка якнайкраще відповідає індивідуальним вимогам і очікуванням.

Диван або матрац

Правильно підібраний матрац суттєво впливає на комфорт відпочинку. Його твердість має відповідати вазі користувача. Завдяки цьому хребет опиниться в найбільш вигідному та комфортному положенні.
Тим часом майже всі кушетки та дивани дуже жорсткі (пристосовані для сидіння, а не сну). У результаті хребет прийматиме неправильне положення під час сну. Це може спричинити біль у спині, дискомфорт, труднощі із засинанням і навіть необоротне викривлення хребта. Занадто висока жорсткість також пов’язана зі здавленням клубової артерії, що особливо недоцільно для дітей, літніх людей і людей з проблемами кровообігу.

Види матраців — який матрац вибрати для сну?

У комерційних пропозиціях представлені різні види матраців, які заслуговують на увагу. У кожного з них є свій набір переваг і недоліків.

Матраци Bonnell (пружинні)

Пружинні матраци дуже популярні і поєднують у собі функціональність і мінімальну ціну. Матраци Bonnell досить жорсткі, тому підходять для людей вагою понад 60 кг. Їхньою великою перевагою є також висока довговічність — правильно підібраний матрац буде надійним рішенням на довгі роки. На жаль, такі конструкції не адаптуються до анатомічних вигинів форми тіла і менш зручні через пружини. Також вони не рекомендуються для двоспального ліжка. Матрац Bonnell має ефект «хвилі», і будь-яка зміна положення іншої людини буде сильно відчуватися.

Читай еще!  Занимаемся выращиванием саженцев и растений

Латексні матраци

Латексні матраци зазвичай виготовляють із синтетичного каучуку. Вони дуже добре підходять до анатомічних вигинів тіла і вирізняються високим комфортом під час використання. Вони мають різний ступінь твердості, що робить їх придатними для людей з різною вагою. Латексний матрац не притягує пил і його дуже легко утримувати в чистоті. Його недолік — безумовно, досить висока ціна і невисока довговічність. Погані за якістю латексні матраци можуть швидко тріскатися або розсипатися під впливом сонячних променів. Латекс непроникний для вологи, тому не підходить для вологих приміщень (є небезпека утворення цвілі, шкідливої для здоров’я). Ці матраци також не рекомендуються в разі схильності до алергії.

Пінні матраци

Вони стають дедалі популярнішими, зручними та відносно недорогими. Пінні матраци поєднують у собі всі ці переваги в одному. Через відсутність пружин матрац із поролону ідеально підходить для людей із проблемами спини.

Який матрац купити? Твердий чи м’який? Зони жорсткості матраца

Деякі якісні матраци оснащені кількома зонами жорсткості, що має підвищити комфорт сну. На практиці виявляється, що користувачі сплять у різних позах, а зони відіграють другорядну роль. Однак, якщо зупинитися на такому рішенні, краще буде купити матрац на сайті magdek.com.ua інтернет магазину «Магдек» з якомога більшою кількістю зон (не менше 7). Завдяки цьому дійсно відчуватиметься комфорт сну, а матрац дасть змогу правильно адаптуватися до анатомічних вигинів тіла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *