Статьи

Вибираємо аксесуари для планшетів та смартфонів

Багато хто не уявляє свого життя без смартфона: контакти, соцмережі, календар, камера, ігри — все в ньому, все з собою. Не дивно, що для такого важливого компаньйона придумано багато корисних доповнень. Одні – для захисту, інші – для підвищення комфорту та функціональності, треті – для розваг. Про найважливіші розповімо нижче. За iнформацiю дякуємо джерелу http://gsm-ka.com.ua/ua/vybiraem-aksessuary-dlya-planshetov-i-smartfonov/.

Захисний чохол

Це, мабуть, найважливіший аксесуар, який потрібно купити до будь-якого смартфона. Так, чохол замість приємної на дотик дорогої задньої панелі може змінювати враження від пристрою, зате він захистить при падінні гаджет на тверду поверхню.

Найпомітніші і при цьому досить ефективні чохли — це силіконові або полікарбонатні бампери на задню панель, вони часто йдуть у комплекті зі смартфоном. Бажано вибрати такий бампер, який був би трохи вищим за поверхню екрана: тоді можна сміливо класти смартфон на стіл дисплеєм вниз. Якщо екран вигнутий, важливо подбати про захист на кутах. У бампера можуть бути додаткові функції: наприклад, петелька для ремінця або кишенька для картки.

Чохол-книжка — найкращий захист смартфона від пошкоджень, тому що закриває пристрій з усіх боків. У багатьох випадках під час відкриття книжки екран включається автоматично. Для деяких смартфонів є чохли з маленьким віконцем, в якому видно повідомлення та дані того, хто телефонує.

Плівка чи скло

Екран смартфона, на жаль, може розбитися не лише за падіння. Для нього небезпечне сусідство з ключами та іншими гострими предметами. А ще можна випадково вдарити гаджет про кут меблів або прогаяти момент, коли він стане іграшкою для цікавої дитини або собаки. Є навіть міська легенда про те, як деякі господарі дуже невдало кидають iPhone на екран iPad, «вбиваючи» одразу два екрани.

Читай еще!  Бумага упаковочная для цветов и подарков – важный элемент процесса дарения

Від небезпек дисплей додатково вбереже захисну плівку або скло. Вважається, що за наклеювання краще заплатити професіоналам, але якщо діяти за інструкцією, то можна приклеїти плівку самостійно. При виборі аксесуарів звертайте увагу на модель смартфона: вирізати плівку під розмір не так просто, як здається!

Скло або плівка можуть наклеюватися рівно на межі дисплея або на всю передню панель, включаючи рамку. Останній варіант зазвичай не сумісний із високим бампером, цей момент потрібно врахувати.

У чому різниця між плівкою та склом? Плівка зазвичай тонка і складається з трьох шарів, а скло набагато товщі і має додаткові покриття — антивідблиску та олеофобне. Плівка захищає тільки від дрібних подряпин, тоді як скло здатне прийняти на себе удар від падіння, і під його розбитою поверхнею виявиться цілий екран.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *