Мода

Вироби з дерева: купити і закохатись з першого дотику

Вироби хенд мейд своїми руками з дерева в домашніх умовах: творчий підхід до деревини

Деревина, яка використовується для виготовлення тих чи інших виробів, завжди вважалася оптимальним варіантом. Її екологічність дозволяє використовувати такі вироби не тільки для оформлення заміських ділянок, а й для обладнання внутрішніх інтер'єрів. Дерев'яні меблі, або прикраси виглядають стильно і ефектно, а якщо поєднати ці якості з функціональністю, то цінність такого декору зростає в сотні разів. Які вироби своїми руками з дерева в домашніх умовах можна виготовити, і як їх вигідно використовувати в оздобленні інтер'єру, ми і поговоримо в нашій статті.

Плюси і мінуси деревини

Як було сказано вище, одним з позитивних якостей деревини виступає екологічність. Але не варто забувати і про інші переваги, які збільшують відсоток використання цього матеріалу майстрами.

  1. Відсутність токсичності, за умови, що фінальна обробка не буде містити шкідливих елементів.
  2. Простота у використанні і податливість до обробки. Працювати з деревиною легко, навіть при відсутності спеціальних навичок. Досить знати базові прийоми, щоб спорудити просту саморобку для будинку або саду.
  3. Відсутність необхідності в спеціальному приміщенні. Для виготовлення невеликих виробів не потрібно столярних майстерень, досить кілька вільних квадратних метрів і столярний інструмент.
  4. Доступність матеріалу в ціновому діапазоні. Цей пункт трохи спірне, в тому плані що сорти деревини дуже різноманітні, як втім і їх вартість, тому при достатку фінансів можна придбати більш дорогий матеріал. Але якщо готові вироби використовувати в якості просування бізнес ідеї, то всі витрати легко окупаються.
  5. Високий попит на декоративні предмети з деревини. Не всі можуть виготовити меблі або інші предмети інтер'єру своїми руками, і цим можна скористатися, маючи невеликі навички роботи з деревиною. Навіть невеликі прикраси можуть принести затишок і домашню атмосферу в нудний інтер'єр.
  6. Але не варто забувати і про те, що деревина піддається руйнуванню і гниття, тому всі вироби необхідно обробляти спеціальними складами, щоб збільшити експлуатаційний термін, особливо це стосується тих виробів, які будуть контактувати з водою або час від часу піддаватися впливу температурних коливань.
Читай еще!  Модные юбки 2019: тенденции на 110 фото

В іншому, деревина ідеальний матеріал для втілення будь-яких задумів.

Годинники

Який інтер'єр обходиться без годинника? Звичайно, зараз недоліку в дизайнерських моделях немає, завдяки використанню пластику, але куди приємніше бачити на стіні годинник, виготовлені своїми руками. Сам механізм залишається від покупних виробів, а ось зовнішнє оформлення можна зробити більш цікавим.

Все що вам потрібно, це ті ж спиляти дерев, різного діаметру, покладених у певному порядку. Тут ви повинні самі визначити, який з варіантів вас більше влаштовує. Чи то це буде 12 спилов, по одному на кожну годину, як на малюнку нижче.

Чи то це буде цілісний спіл, прикрашений різними елементами для позначення годин. Зверніть увагу, що варіативність таких виробів просто зашкалює, і при бажанні можна виготовити таке оформлення годинникового механізму, яке викличе заздрість у ваших гостей, і гордість у вас.

Найпростішим варіантом виготовлення декоративних годин є розміщення циферблата на спилі великого діаметра, покритого лаком. Зі зворотного боку заготовки робиться невелике заглиблення для годинникового механізму, а посередині заготовки — отвір, для осі зі стрілками. Залежно від розмірів і форми спила визначається і розташування осі зі стрілками. При явній асиметрії вісь можна розташувати в кутовий зоні, а на решті частини спила зробити малюнок, за допомогою вижигателя.

Для дитячої кімнати підійде оформлення у вигляді звіряток, квіточок, фруктів або ягід. Все залежить від того, що любить ваша дитина, чим захоплюється і який у нього вік. Малюкам будуть цікаві казкові персонажі, а дітям старшого віку композиції з квітами для дівчаток, і машинки або ракети — для хлопчиків. Безпрограшним варіантом буде будь-яка саморобка, виготовлена ​​разом з дитиною. Навіть якщо після його допомоги доведеться щось підправити, результат перевершить всі очікування.

Читай еще!  Женские брюки - стильный элемент образа

При бажанні годинник можна зробити і в настільному варіанті, досить випиляти заготівлю, яка буде використовуватися в якості ніжок. В цьому випадку годинник можна встановити в книжкову шафу, на полицю або журнальний столик, які теж можна виготовити самостійно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *