Статьи

Харчові алюмінієві контейнери оптом

Сьогодні алюмінієві контейнери стають одним із найпоширеніших видів одноразової харчової упаковки, яка використовується як на підприємствах громадського харчування, так і на індивідуальних кухнях. Цей вид одноразової упаковки для харчових продуктів незамінний на хлібобулочних та кондитерських виробництвах, на підприємствах громадського харчування, у мережах фаст-фуд, у відділах кулінарії торгових мереж, а також у компаніях, що працюють у секторі заморожених продуктів та напівфабрикатів. Ви можете замовити харчові алюмінієві контейнери оптом.

Довідка: вперше харчова фольга стала використовуватися в США в 1913 як обгортки для шоколаду. Нині ж, сфера їх застосування досить широка.

Такої популярності класичні харчові контейнери набули завдяки своїй практичності та багатофункціональності, а також безпеці.

Важливо: Алюмінієвий контейнер – екологічний та безпечний вид одноразової упаковки. Він легко піддається утилізації та переробці. Алюміній витримує до +280 градусів за Цельсієм і навіть за такої температури цей метал не виділяє токсичних речовин, небезпечних для організму людини. Для продуктів з високою кислотністю, контейнери покривають особливим термолаком, що запобігає корозії.

Область застосування класичних одноразових алюмінієвих контейнерів

Виконані з екологічно чистого матеріалу, що володіє прекрасною теплопровідністю і візуально привабливі, класичні контейнери з алюмінієвої фольги, чудово підходять для:

  • приготування страв у духових шафах, на грилі, зокрема кондитерської випічки;
  • зберігання готових страв, овочів, фруктів, зелені, хліба, кондитерської продукції як у холодильнику, так і без нього;
  • розігрівання страв у мікрохвильовій печі;
  • заморожування ягід, фруктів, овочів, різноманітних заготовок, м'яса, риби;
  • подачі страви до столу;
  • транспортування готових страв (при комплектації кришкою).

В алюмінієвому контейнері Ви легко зможете приготувати мариновані курячі крильця в духовці, запекти журавлинний пиріг, розігріти в мікрохвильовій печі італійську м'ясну лазанью або зробити заливне з лосося і поставити його в холодильник. Крім того, завдяки акуратному зовнішньому вигляду контейнерів готові страви можна подавати на стіл безпосередньо в них. Після використання контейнери не потрібно мити — просто викиньте їх у відро для сміття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *