Статьи

Як кинути палити завдяки POD-системі?

Багато паліїв замислюються про те як кинути сигарету, але не можуть цього зробити через звичку та фізичну залежність. Електронні айкоси були винайдені з метою заміни табаковмісних виробів. В них використовується випаровування на заміну диму, яким можна регулювати по концентрації нікотину. Є також одноразові пристрої, такі як ELFBAR Pi7000, де не треба міняти рідину та заряджати. Важливо враховувати, що потрібно вибирати органічну рідину, бо сольова викликає ще більшу залежність. У такому випадку, кинути палити електронну сигарету буде складніше.

Поетапні кроки

Щоб кинути палити звичайні цигарки, вам знадобиться електронна сигарета, рідина для неї, на органічному нікотині, краще, щоб присмак був тютюновим. До цього процесу треба підійти рішуче, бажано зменшити контакти з паліями. Також електронну сигарету треба використовувати з такою ж регулярністю, як і звичайну сигарету. Тютюнові вироби, бажано, зовсім не використовувати, але якщо зовсім ніяк, то можна палити одну чи дві цигарки на добу. Далі, приблизно через тиждень, потроху відмовляємось від табачних смаків, які нагадують про паління тютюну. У цей період краще поступово зробити такі дії:

  • поступово переходимо на фруктові присмаки;
  • не знижувати міцність;
  • використовувати рідину з холодком.

Цей етап може тривати майже місяць. Він потрібен, щоб сформувати огиду по відношенню до тютюнового диму. Якщо це вдасться, то палити можна кинути назавжди. У наступному етапі, стане доцільним відмовитись від никотину та самих електронних сигарет. Тут обов’язково треба придбати набір для змішування рідини, або окремо з нікотином та без. Це потрібно для того, щоб зменшувати рівень нікотину, роблячі суміші з різним рівнем, або розбавляючи нікотинову. Потроху збавляючи цей відсоток, ми поступово переходимо на рідину із місткістю 0 мг.

Читай еще!  Как выбрать армейскую экипировку

На цьому етапі людина здатна вирішити чи кинула вона палити назавжди та потроху відмовлятися від паріння. Але самим складним вважається самий перший етап, в той час, коли ви відмовляєтесь від цигарок. Далі вже буде простіше. Щоб досягти бажаного результату, ні в якому разі не можна пришвидшуватися та не перестрибувати поступові дії. Достатньо запастися терпінням та як кажуть, насолоджуйтесь шляхом, а результат прийде. І ні в якому разі не економте на рідині, вона не дорожка за ваше життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *