Дом и интерьер

Як правильно обрати меблі для підтримки здоров’я

Меблі можуть або бути корисними помічниками для нашого тіла та сприяти розслабленню, або навпаки руйнувати наше тіло, кістки та м’язи. Щоб запобігти негативних наслідків для здоров’я необхідно грамотно підбирати собі меблі у кімнати та офіс.

Як обрати меблі для робочого простору 

Ми багато часу проводимо за працею, а дуже часто і більшість свого часу. Тому налаштування зручного та функціонального простору є необхідною умовою для належної підтримки свого фізичного здоров’я. На які саме критерії потрібно звертати увагу при виборі собі меблів для робочого простору, щоб підтримувати здоров’я спини та інших частин нашого тіла?

  1. Належна підтримка спини. Хороші, багатофункціональні крісла забезпечать комфорт вашій спині завдяки регуляторам спинки та підлокітників, нахилу крісла, його додаткових подушок тощо. Разом із комфортабельним стільцем вам обов’язково знадобиться стіл з регульованою висотою в офіс, тому що в компанії його з кріслом ви зможете відрегулювати якомога точну висоту для вашого особистого зросту та особливостей постави. Висота столу повинна бути такою, щоб ваші руки та зап’ястя не перебували у підвищеному або напруженому стані під час роботи.
  2. Меблі повинні бути комфортними та забезпечувати різнобічний затишок. Якщо у вас є проблеми зі спиною або іншими частинами тіла – бажано порадитися з лікарем перш ніж купувати щось. Він надасть вам якомога точні поради, спираючись на особливості вашого фізичного здоров’я.
  3. Матеріали, з яких виготовленні меблі не менш важливі. Зазвичай багатофункціональні меблі робляться із найкращих матеріалів, тому що повинні забезпечувати не тільки затишок, але й бути міцними та довговічними. Тому, як правило, якщо перед вами стіл з якісних матеріалів – він більш вірогідно продуманий у функціях та буде вам та вашій спині помічником.
  4. Площа робочого столу повинна бути продумана дуже чітко та вміщати в себе простір для розташування необхідних вам для роботи речей, а також бути в комфортній для вас зоні доступу. Заздалегідь намалюйте план бажаного робочого простору на папері, а потім досконало заміряйте розміри меблів, які вам потрібні.
Читай еще!  Мебель BRW Харьков: хорошее соотношение цены и качества

Коли робочий простір налаштовано – зверніть увагу на ту зону, де ви відпочиваєте. Після роботи ви завжди повертаєтеся в ту кімнату, де ви будете спати та треба переконатися, що ваша спина та інші частини тіла відновлюються за ніч як годиться. Для цього перевірте якість свого матрацу, на якому проводите ніч, а також на зручність ваших інших меблів, таких як: крісла, стільці для кухні. Не забувайте також про періодичні заняття спортом, адже налаштувати простір можливо без проблем, але підтримувати добру фізичну форму – це найголовніший момент, якщо ви хочете жити довго та здорово.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *