Мода

Як вибрати чоловічу та жіночу сумку?

Практичні чоловіки, які прагнуть бути у тренді, не зможуть обійтися без такого важливого аксесуара, як сумка. Кожному необхідна зручна, якісна та універсальна модель. Тому питання, як вибрати чоловічу сумку, завжди залишається актуальним. Саме про це йтиметься у цій статті. Замовити сумку по гарнiй цiнi ви можете тут personage.one.

Для чого чоловікові сумка

Тільки найупертіші та найконсервативніші чоловіки можуть ігнорувати той факт, що сумка є корисним та зручним елементом будь-якого гардеробу. Слід знати, що перші подібні вироби носили лише чоловіки – торговці, мисливці, війни, стрілки. Їм усім потрібний був практичний гаманець для цінних речей.

Сучасне суспільство давно прийняло цей потрібний аксесуар. І незважаючи на те, що деякий час тому він вважався переважно привілеєм жінок, чоловіки також встигли оцінити його плюси.

Види чоловічих сумок

Якщо ви не знаєте яку чоловічу сумку вибрати, спочатку визначтеся з потрібним типом. Сучасний ринок пропонує величезний асортимент виробів, які можна поділити на кілька груп. Дізнавшись особливості кожної з них, буде простіше вибрати ту модель, яка підійде вам найбільше.

Основні типи чоловічих сумок:

Папка – легка модель невеликого розміру. Найчастіше використовується для перенесення документів, невеликого ноутбука, планшета чи нетбука. Зазвичай її постачають замком-блискавкою. Папка, яку можна носити лише в руці, може бути не зовсім зручною. Тому краще вибрати чоловічу модель з наплечним ременем.

Портфель – класична модель, яка вважається найбільш формальним варіантом. Традиційний чоловічий портфель виглядає досить суворо, проте поступово виходить із моди. Його місце стрімко займають повсякденні моделі, більш комфортні та місткі. Практично у всіх портфелів є не тільки зручні ручки, а й ремені.

Читай еще!  Виды женских юбок

Дорожня сумка — оптимальний варіант, який варто вибрати для відрядження, відпустки чи подорожі. Через великі розміри у звичайні дні використовувати її буде не дуже зручно. Найкраще вибрати таку модель, яка відрізняється міцними та зручними ручками, а також достатньою кількістю відділень та кишень.

Звичайно, ми не забули і про рюкзаки. Всупереч поширеній думці, вони призначені не тільки для поїздок та походів. Якщо ви задумалися про те, як вибрати чоловічу сумку, яка добре поєднуватиметься з одягом у стилях casual та military, – це те, що вам потрібно. Об’єм таких виробів може бути невеликий, проте місткість вас здивує. Плюс до всього, кожен може вибрати дизайн на свій смак: вкрай суворий чи трохи суворий, іронічний чи життєрадісний.

Насправді, рюкзак є незамінним супутником міського жителя. При оптимальних розмірах у нього помістяться відразу документи, контейнери з обідом, і навіть залишиться місце. Рюкзак стане в нагоді в перельотах, адже практично всі авіакомпанії відносять його до ручної поклажі.

Дипломат виглядає ще солідніше і суворіше, ніж портфель. Являє собою каркасну жорстку сумку із застібками та ручкою, яку найчастіше виготовляють із замші чи шкіри. Ви можете вибрати чоловічу модель з кодовим замком або ключ, що закривається.

Клатч виглядає як гаманець, тільки більший за розміром. До нього можна вмістити картки, гроші та інші невеликі предмети. Найчастіше застібається на блискавку, іноді кнопку на магніті або рамкову застібку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *