Статьи

Як вибрати літературу для вивчення англійської?

Якщо ви вивчаєте англійську, ви хоча б раз заходили в спеціалізований книжковий. Які були враження? Теж хотілося спустити весь місячний бюджет на блискучі книги-журнали, значні граматичні довідники і вооон той красивий словник для реклами і маркетингу? Або ви з тих, хто принципово в такі магазини не ходить? Адже все одно в тоннах приблизно однакових альбомів Pre-Intermediate та Intermediate розібратися неможливо. Вас может зацiкавити англійська мова 2 клас робочий зошит.

А ми спробуємо. Розповімо в цій статті про те:

  • які підручники бувають і для чого,
  • що ми радимо для самостійного вивчення,
  • а чим користуємося самі і чому.

Які підручники бувають і для чого? Як вибрати щось для самостійних занять?

Якщо існуючі підручники розбити на смислові категорії, то розібратися буде вже набагато простіше. Розповімо, які є категорії, і опишемо особливості кожної.

Книги, які повинні навчити вас цілому рівню мови.
Це такі підручники, які розраховані на цілий курс вивчення. Ви з ними точно знайомі. Вони виглядають як великі кольорові альбоми А4 і марковані назвами рівнів: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, і так далі. Зазвичай вони складаються з комплекту: курсової підручник, робочий зошит, digital-версія підручника.

За такими підручниками будується викладання англійської майже в будь-якій мовній школі. Купувати ці книги для самостійного вивчення не варто. Вони розраховані на активну участь, як мінімум, викладача, а краще — ще й напарника або одногрупників.

Підручники з бізнес-англійської — це аналоги підручників, які розраховані на цілий курс вивчення звичайного англійського. Вони теж виглядають як великі кольорові альбоми А4 і марковані назвами рівнів: Elementary, Pre-Intermediate, і так далі. Але за змістом вони відрізняються від звичайних рівневих підручників — в них все про роботу та бізнес. Як і у випадку зі звичайними курсовими посібниками, займатися по ним самостійно — непросто.

Читай еще!  Травмы бедра и колена – самая частая проблема начинающих спортсменов

Самовчителі по окремим мовним напрямками

У цю категорію входять підручники, які працюють з якоюсь однією стороною мови або з одним навиком. Це книги, які вчать окремо:

  • краще читати,
  • краще слухати,
  • краще вимовляти,
  • краще писати,
  • розширюють ваш словниковий запас,
  • розвивають знання граматики, і т.д.

Такі підручники підходять, якщо ви знаєте точно, в чому ваша слабкість або яку частину мови / ваш навик ви хотіли б прокачати. На підручнику обов'язково буде написано, для чого ця книга і на який рівень розрахована: Writing, Listening, Grammar, Elementary, Intermediate і т.д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *