Женские прически

Як вибрати перукарські ножиці

Як вибрати та купити перукарські ножиці початківцю?

На питання "як вибрати ножиці перукарю-початківцю" "Яндекс" завалить вас купою інформації. Дуже цінною теоретично, проте жодного разу не допомагає початківцю практично. Просто тому що вона надто об'ємна та "просунута". Так-так, окей, кут заточування, твердість сталі, довжина полотна … Які ножиці брати?

Не турбуйтесь. Ви нарешті знайшли потрібну статтю. Ми не перевантажуватимемо вас тонкощами — просто пояснимо, як не облажатися при виборі ваших перших (других, третіх …) професійних ножиць — і залишитися задоволеним покупкою на довгі роки.

Яка ціна має бути у перукарських ножиць для початківців?

Хороші ножиці для перукарів-початківців коштують менше, ніж хороші ножиці для ультрапрофесіоналів. Критерії якості не ті. Ультраножницями ви будете стригти так само гідно, як і просто хорошими ножицями. Але не краще. А коштуватимуть вони значно більше. Висновок – не поспішайте, встигне.

Але купувати сильно дешеві ножиці — не варто в жодному разі. По-перше, термін їхнього життя істотно нижчий, ніж у якісних ножиць. Так що в результаті ніякої економії може не бути — одні ножиці умовно за три — чотири тисячі рублів прослужать вам стільки, скільки сумарно прослужать дві пари ножиць по дві тисячі. По-друге, з дешевими ножицями вам не вирости. Ви користуватиметеся ними роками — припустимо, навіть добре оволодієте ними. Але ці навички не допоможуть вам під час роботи з хорошим інструментом. Вчитися доведеться фактично наново. По-третє, клієнти будуть плюватися, дивлячись на результат. Можливо, після третього висмикненого пасма вам доведеться наздоганяти клієнта, що тікає, з криками "чекайте, я ще не закінчив". А можливо, вам навіть доведеться тікати від клієнта, що наздоганяє, з криками "вибачте, це все ножиці". І ще важливий факт, що після стрижок дешевими ножицями у клієнтів січеться і псується волосся. Тому до вас вони й не повернуться. Особливо це стосується ножиць з Aliexpress чи дешевих варіантів.

Читай еще!  Балаяж на русые волосы: 200 фото

Значить – орієнтуйтесь на дві речі. Пристойний бренд. Не "суперпуперультраножиці для еліти", але пристойний, з ім'ям та репутацією "тверде співвідношення ціни-якості". Не найдорожчі моделі цього бренду. Перша підказка: не беріть ножиці із пластмасовими ручками. Не треба. Це економія, яка йде у мінус. Саме з них найскладніше перевчуватися на пристойні моделі ножиць. Друга підказочка: якщо вже і купили зовсім дешеві ножиці, то використовуйте їх на болванці, так як ненатуральне волосся дуже тупить сталь.

Які ножиці купити перукарю-початківцю — питання довжини

Розмір має значення, що скажеш. Тут є дві крайнощі.

  1. Занадто довгі ножиці постійно чіплятимуть кінчики ваших пальців. А стрижка постійно буде купувати елементи фарбування кров'ю. І це буде не тому, що руки криві. Вони не криві. Просто ножиці не ті. Так буває у всіх, хто вибрав надто довгі ножиці.
  2. Занадто короткі ножиці створять неприємностей під час роботи з кінчиками волосся. Весь час виходитиме "трохи не те", замучитеся виправляти.

Окей, але які ж у результаті ножиці по довжині купувати перукарю-початківцю? Є дві поради щодо цього.

Деякі майстри рекомендують брати леза ножиць у кулак (ні, не як Росомаха, просто взяти в кулак) і дивитися, чи не надто їхні кінці виступають за межі пальців. Однак тут виникає проблема — грань між "надто" і "не надто" дуже тонка і початківцям незрозуміла.

Тож можна орієнтуватися на такі цифри:

  • більшість майстрів-жінок використовує основні ножиці довжиною 5,3 чи 5,5 дюйма;
  • а більшість майстрів-чоловіків воліють ножиці від 5,5 до 6,5 дюйма.

Далі ви можете орієнтуватися на ці цифри — а в разі потреби експериментувати з іншими довжинами. Тому що для виконання окремих завдань вони можуть виявитися кращими, ніж основні, що мають цю довжину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *